Zgłosuj na książki roku 2017

Wydawnictwo: Harlequin
Vermont Valentine
romans, miłość, harlequin
isabelle142

Celie Favreau traktuje swoją pracę jak misję - jeździ po Stanach Zjednoczonych i ratuje klony cukrowe przed szybko rozprzestrzeniającym się szkodnikiem. Na razie może jedynie wycinać chore drzewa i chcąc nie chcąc, wchodzi w konflikt z plantatorami. Nie inaczej dzieje się w stanie Vermont. Wspiera ją jedynie Jacob Trusk, który rozumie powagę sytuacji. Celie przekonuje się, że ma do czynienia z wartościowym i niezwykle pociągającym mężczyzną. Niejako wbrew sobie zakochuje się w Jacobie. Gdy zbliża się termin wyjazdu, wpada w panikę. Co stanie się z ich związkiem?

źródło opisu: okładka

źródło okładki: źródło własne

isabelle142 | 2013-02-19
Przeczytana: 15 lutego 2013

Ciepła, sympatyczna, niebanalna opowieść o miłości :) Od tej pory odwiedzając bibliotekę będę poszukiwać książek z serii Orchidea - są takie magiczne... Czasem bohaterowie romansideł działają mi na nerwy - tutaj tak nie było, od razu ich polubiłam :) Polecam, jako lekturę na walentynki (jak w moim przypadku) i nie tylko :)

make_a_wish | 2017-01-12
stalówka | 2017-03-23