Sekretny kochanek

My Sexiest Mistake
83-238-1082-6
romans, literatura kobieca
Magda

Opowieść o spełnionych marzeniach, które nie zawsze niosą za sobą to, czego się spodziewaliśmy. Ryan wreszcie mogła zrealizować marzenie, a mianowicie pisać powieści, i to nie tylko do szuflady. Uzyskała kontrakt na napisanie aż ośmiu romansów. Wszystko układałoby się wspaniale, gdyby nie to, że jej doświadczenie erotyczne było znikome. Bohaterka decyduje się na śmiały eksperyment – umawia...

Bohaterka decyduje się na śmiały eksperyment – umawia się z mężczyzną do wynajęcia. Nie zdaje sobie sprawy, że to spotkanie odmieni całe jej życie i pokaże, że każdy ma szanse na romantyczną przygodę rodem z najlepszego romansu.

źródło opisu: http://www.biblionetka.pl/book.aspx?id=86285

JaneS | 2015-04-14
Przeczytana: 13 kwietnia 2015

NIE JESTEM DLA CIEBIE ODPOWIEDNIM MĘŻCZYZNĄ…

Dosyć łatwo można się pogubić w uczuciach. Dosyć łatwo można pomylić miłość z pożądaniem, które „nie potrwa długo”, bo istnieje między tym dosyć cienka linia. Zatem rodzi się pytanie: jak odróżnić miłość od fascynacji cielesnej? W jaki sposób przekonać się, że kogoś prawdziwie kochamy? To się po prostu wie? A może najpierw trzeba kogoś stracić, aby przekonać się jaki skarb mieliśmy u swego boku? Na te pytania postarają się Wam odpowiedzieć główni bohaterzy książki „Sekretny kochanek” autorstwa Kristin Hardy.

"(...) szczęście to tylko iluzja..."**

Ryan jest kierowniczką do spraw naukowych. Nie jest to jednak jej wymarzona praca, gdyż od najmłodszych lat pragnie zostać zawodową, pełnoetatową powieściopisarką. Gdy to marzenie może się ziścić, pojawia się na horyzoncie pewien problem… Otóż, aby podpisać kontrakt na wydanie kilku powieści, musi napisać romans ze sporą dawką erotyzmu. Niestety stanowi to dla niej swoisty mur nie do...

zabielka | 2014-07-15
Przeczytana: 11 lipca 2014

Pomysł na książkę,bardzo fajny, historia ciekawa, lecz nie do końca tego się spodziewałam, nie ukrywam, że spodziewałam się więcej scen erotycznych,,, byłam nastawiona na inną książkę, jednak mimo to nie mogę tego Romansika nie polecić. :)

Katarzyna Busłowska | 2014-06-21
Na półkach: Przeczytane, E-book
Przeczytana: 20 czerwca 2014

Bardzo sympatyczna powieść napisana z humorem.
Szczerze współczułam głównej bohaterce tej męki, którą przeżywała nie mogąc napisać scen miłośnych. Tylko to dzieliło ją od spełnienia swojego największego marzenia. Już sama nie wiem czy zgodziła się na tego pana do towarzystwa ze względu na siebie czy swoją karierę.
Ubawiłam się, gdy Cade wyskoczył z tym banalnym tekstem "Czy my się już kiedyś nie spotkaliśmy?"
Zabawna była też Helene i jej silna potrzeba zakupu wanny z hydromasażem:)

Angelic | 2016-05-26

Przede mną 6-godzinna podróż autokarem, a w kiosku dwupak za 10 zł między innymi z tą książką. Pomyślałam, co mi szkodzi, czas szybciej mi zleci. Jak na typowe 'romansidło', mamy kilka zgrabnych scen erotycznych i oczywiście szczęśliwe zakończenie. Książkę czytało się zgrabnie i lekko, postacie nie irytowały, a napięcie między głównymi bohaterami, było opisane całkiem przyzwoicie. Miło, lekko i przyjemnie, dla fanów gatunku i wszelkich Harlequinów, na pewno się sprawdzi.

Magda | 2011-01-24
Przeczytana: 24 stycznia 2011

Nie spodziewałabym się czytać Harlequin'y... A tu proszę bardzo. To już drugi z "czerwonej" serii, który mnie wciągnął od pierwszej do ostatniej strony. I muszę przyznać, bardzo mnie to wciągnęło. Szybka akcja, opisy ograniczone do minimum - co mi osobiście bardzo odpowiada (czytając romans nie chcę zagłębiać się w kolory traw na łące, czy kolor przelatującego ptaszka, bez przesady). I oczywiście happy end osiągnięty o czwartej rano ;)

Black_White | 2015-04-02
Przeczytana: 02 kwietnia 2015

Co mogę powiedzieć o tej książce? Jest po prostu świetna, zaczęłam ją czytać wieczorem, o 5 rano poszłam spać z kacem książkowym. Na tą książkę natrafiłam dzięki serii "fakt dla kobiet", seria ma w sobie 5 książek i ta jest 4. Przeczytałam 3 poprzednie i mogę już coś na ich temat powiedzieć. Np. każda ma tą samą tematykę, w każdej spotkamy uniesienia miłosne, za każdym razem jest piękna, szczupła i wysoka kobieta oraz przystojny, muskularny facet (zazwyczaj bogaty). Schemat jest praktycznie ten sam, jednak każda powieść ma coś w sobie, coś innego. Mimo tego, że doskonale wiemy jak ta historia się zakończy to śledzimy losy bohaterów z taką uwagą, że niektóre linijki tekstu czytamy dwa razy. "Sekretny kochanek" zawiera mniej opisów seksu niż poprzednie książki (Seks w Nowym Jorku, Pojętna uczennica, Seksualne Safari) i powiem szczerze podobała mi się chyba najbardziej. Nie jest to książka ambitna, nie wyniesiemy z niej za dużo (no chyba, że uwierzymy, że każdy razem jest happy end)....

romans | 2014-03-26
Przeczytana: 26 marca 2014

Początek mega zabawny. Pierwsze spotkanie Ryan (dziewczyna) i Cade'a następuje w wyniku pomyłki. Potem nadal pomaga im przypadek aby mogli uświadomić sobie, że są dla siebie przeznaczeni. Sympatyczna opowieść na jeden wieczór.

Deliatti | 2015-09-28

Jest to romansik do przeczytania aczkolwiek wolę przydługie opisy, pogmatwane sytuacje i konkretne sceny łóżkowe z iskierką miłości. Powieść łatwa i przyjemna na raz :)

Lekki romans jak na harlequin przystalo. Polecam na dlugie i męczące podróże;)

Kasia2091 | 2015-11-19

Jak dla mnie książka fajna. Szybko sie ją czyta. Dobra książka na pochmurny dzien. Polecam