Krnąbrne zachowanie

Tłumaczenie: Anna Sawicka-Chrapkowicz
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Wychowanie dzieci". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
Banishing Bad Behaviour: Helping Parents Cope with a Child's Conduct Disorder,
poradniki
Bożena

Które dzieci nie rzucają przedmiotami, nie krzyczą i nie kłócą się z rodzeństwem? Krnąbrne zachowanie naszych pociech to chleb codzienny. Dzięki tej książce nauczymy się rozpoznawać postawy dzieci, które powinny wzbudzać nasz niepokój, oraz te, które są naturalne w ich wieku. Nauczymy się oceniać poziom kłótni wywołanych przez dzieci oraz poznamy metody przeciwdziałania i radzenia sobie z ich agresywnymi zachowaniami

źródło opisu: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne, 2005

źródło okładki: http//www.gwp.pl

Bożena | 2013-02-13
Przeczytana: 2010 rok

Ksiązka pokazuje możliwości porozumienia się z "niegrzecznym" dzieckiem, dostarcza rodzicom pomysłów jak w praktyce zapanować nad agresją i nieposłuszeństwem dziecka.Bardzo polecam.