Kiedy dziecko i jego rodzice potrzebują pomocy

Tłumaczenie: M. Polaszewska-Nicke
Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
Assesing Children
978-83-60083-32-1
terapia rodzin, dziecko
asia

Wszystkie dzieci, których zdrowie bądź rozwój z różnych przyczyn są zagrożone, oraz dzieci niepełnosprawne wymagają ze strony dorosłych szczególnej pomocy. Jeśli rodzice nie mogą bądź nie umieją swych dzieci otoczyć właściwą troską, obowiązki te przejmują powołani do tego specjaliści. Autor uczy Czytelników, jak właściwie ocenić warunki, w jakich żyją dzieci, oraz zrozumieć ich potrzeby. Dzięki trafnemu rozpoznaniu sytuacji i odpowiedniej reakcji możemy sprawić, by czuły się bezpiecznie i prawidłowo się rozwijały.
Kiedy dziecko i jego rodzice potrzebują pomocy Martin Herbert

Aleksandra | 2016-09-18