Seks

Wydawnictwo: Read Me
poradniki

Z książki dowiesz się, jakrozmawiać o seksualności z dziećmi i nastolatkamipodtrzymywać płomień uczuć dając prezenty, wyjeżdżając na wycieczki we dwoje i ...korzystać z metod planowania rodzinyrozmawiać o HIV i AIDS ze swoim partneremuczynić z miłosnej gry wstępnej i pieszczot po stały element kontaktów seksualnychunikać zarażenia się chorobami przenoszonymi drogą płciowąodnieść się do męskich i żeńskich problemów, typu impotencja czy niepłodnośćzachować aktywność sekualną w obliczu fizycznej lub mentalnej ułomności.

Wiola100książek | 2015-12-15
Andrzej | 2017-02-25