Seks dla bystrzaków

Tłumaczenie: Joanna Sugiero
Seria: Dla Bystrzaków
Wydawnictwo: Helion
Sex For Dummies (For Dummies (Psychology & Self Help))
seks, poradnik
poradniki
joly_fh

Człowiek jest istotą seksualną i uprawia miłość fizyczną od tysięcy lat. W tym czasie odkryto antykoncepcję i uwierzono w kobiecy orgazm. Jednak część z nas wciąż żyje w epoce kamienia łupanego i zachowuje się w sypialni jak w jaskini. Jeśli czujesz, że wspaniały seks jest możliwy, ale nie do końca wiesz, jak się za niego zabrać, ta książka jest właśnie dla Ciebie. Znana amerykańska seksuolog dr Ruth K. Westheimer potrafi mówić o rzeczach, których nikt inny nie ma odwagi poruszyć. Szykuj się więc na podniecającą lekturę, rozkoszną niczym pieszczoty oralne, nowoczesną jak najnowsze metody antykoncepcji i bezpruderyjną, jak przystało na szczerą rozmowę ze specjalistą.

O seksie prawie wszystko:

- Dla początkujących — przygotuj się do przeżycia cudownego pierwszego razu.
- Dla dociekliwych — doskonal grę wstępną i pieszczoty po stosunku.
- Dla aktywnych — dowiedz się, jak uprawiać bezpieczny seks i unikać chorób przenoszonych drogą płciową.
- Dla rodziców i nauczycieli — sprawdź, jak rozmawiać o seksie z dziećmi.
- Dla miłośników technologii — zanurz się w krainie cyberseksu.
- Dla ciekawych świata — urozmaicaj życie seksualne gadżetami i snuj gorące fantazje.
- Dla wszystkich — rozkoszuj się wspaniałym życiem erotycznym bez względu na wiek, wygląd, poglądy i orientację seksualną.

źródło opisu: Wydawnictwo Helion, 2013

źródło okładki: http://dlabystrzakow.pl/ksiazki/seks-dla-bystrzako...»