Seks po pięćdziesiątce

Wydawnictwo: Bellona
poradniki

Poradnik dla osób po pięćdziesiątce, które chcą uprawiać radosny, zdrowy i bezpieczny seks. Tematem są specjalne terapie dla kobiet i dla mężczyzn, zmiany fizjologiczne w organizmie oraz przeciwdziałanie problemom zdrowotnym związanym z życiem intymnym. Książka ma charakter poradnikowy, stylem przypomina swobodną rozmowę lekarza-terapeuty z pacjentem. Autorka najsłynniejsza amerykańska seksterapeutka, profesor medycyny w Yale i Princeton. Prowadzi prywatną praktykę w Nowym Jorku.