Ciężkie czasy dla rozumu

Wydawnictwo: Alma-Press
83-7020-033-8
nauka, polityka, filozofia, socjalizm
geokuba

Dokąd zmierzają Polska i świat? Jaki będzie początek trzeciego tysiąclecia naszej ery? Dlaczego tendencje irracjonalne są tak popularne w epoce sukcesu komputera, rozwoju bioinżynierii i lotów kosmicznych? Na czym powinien polegać postęp? Jakie są alternatywy dla dominujących obecnie na świecie wzorców rozwojowych? Jak myśleć nowocześnie? Co w tej sprawie doradzają Kartezjusz, Marks,...

Jak myśleć nowocześnie? Co w tej sprawie doradzają Kartezjusz, Marks, Brzozowski, Russell, Toffler?

źródło opisu: Almapress, 1988

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!