Biały myśliwy i Bestie

Wydawnictwo: Psychoskok
978-83-7900-007-4
Aneta

Tomasz Zackiewicz - autor niezwykle poczytnych za granicą powieści i książek o tematyce archeologiczno-historycznej oraz artykułów naukowych, szczególnie popularnych w Niemczech, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. Jego anglojęzyczne publikacje stanowią cenny materiał edukacyjny zarówno dla naukowców jak i pasjonatów i cieszą się niesłabnącą popularnością. Przykładowe tytuły to: My Tips for Men About Women, For Men Only
LABOUR CAMP FOR IMMIGRANTS IN GREAT BRITAIN -- A True Story
The Publishing Experiment
Robert M. Fletcher's Scams, Part One
Robert M. Fletcher's Scams, Part Two
Robert M. Fletcher's Scams, Part Three
Robert M. Fletcher's Scams, Part Four
Stephen Bathory's Financial Contribution to War Expenses (1576 - 1586)
The Duke of Masovians, The Federation (Slavic Stories).

Autor o swojej obecnej książce "Biały myśliwy i bestie" napisał "Myślę, że to będzie jedna z ważniejszych powieści, jakie kiedykolwiek napisałem i jakie jeszcze mam nadzieję napisać w przyszłości. Stanąłem tu w szranki z arcydziełem wszechczasów pod tytułem "Jądro ciemności". Jest to moje spojrzenie na ""mrok"" Konga przez losy polskiego emigranta i innych bohaterów książki. Jest to powieść przygodowa w egzotycznej scenerii, ale jednocześnie jest tu tzw. drugie dno. Dużo jest tu uniwersalizmu i symbolizmu. Również jest to książka patetyczna, będąca swoistym hołdem pewnym wartościom. Nie będę ukrywał, że moją inspiracją była nie tylko powieść Josepha Conrada, ale też twórczość egzystencjalistów. Jest to zdecydowanie męska literatura, chociaż zapraszam też żądne silnych emocji panie. Użyłem tutaj realistycznego stylu pozytywistów, aby każdy Czytelnik mógł przeżyć wielką przygodę i poczuć dreszcz emocji przy tych straszliwych wydarzeniach, które zaistniały w głębi kongijskiej dżungli kilkadziesiąt lat temu".

źródło opisu: http://www.ebooki123.pl/bialy-mysliwy-i-bestie_p96

źródło okładki: http://www.ebooki123.pl/bialy-mysliwy-i-bestie_p96