Gra o Europę. Negocjacje akcesyjne Polski z Unią Europejską

Gra o Europę. Negocjacje akcesyjne Polski z Unią Europejską
978-83-89607-78-2
popularnonaukowa
magdad

"(...) Po książkę Sergiusza Trzeciaka warto sięgnąć także i dlatego, że oparta jest na bardzo solidnych podstawach naukowych. Zawiera niezwykle wnikliwie przeprowadzoną analizę negocjacji. Myślę, że może pobudzić do przemyśleń nie tylko ludzi nauki czy studentów politologii i stosunków międzynarodowych. Politycy, parlamentarzyści, urzędnicy - jednym słowem wszyscy, których interesuje Europa i procesy podejmowania decyzji - mogą się z niej wiele nauczyć."
Danuta Hübner
w latach 2004-2009 komisarz ds. polityki regionalnej Unii Europejskiej, od 2009 przewodnicząca Komisji Rozwoju Regionalnego Parlamentu Europejskiego

"To książka o wyjątkowej jakości, zasługująca na uznanie. Zawiera bezcenny wgląd empiryczny w skomplikowany i pełen sporów proces polskiego przystąpienia do UE. Książka odsłania wiele nieznanych faktów i zawiera szereg pogłębionych analiz, przedstawionych w przystępny dla czytelnika sposób."
Jan Zielonka
profesor polityki europejskiej na Uniwersytecie w Oksfordzie

źródło opisu: www.pism.pl

źródło okładki: www.facebook.com/Wydawnictwo.PISM

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!