Coaching marki osobistej czyli kariera lidera

Okładka książki Coaching marki osobistej czyli kariera lidera Sergiusz Trzeciak
Okładka książki Coaching marki osobistej czyli kariera lidera
Sergiusz Trzeciak Wydawnictwo: Estymator biznes, finanse
biznes, finanse
Estymator
2022-01-01
2015-01-01
Sergiusz Trzeciak coaching kariera lider

Napisana prostym jezykiem. Polecam :)

Napisana prostym jezykiem. Polecam :)

o wszystkim i o niczym, zbiór ogólników i sporo poleceń innych lektur.

o wszystkim i o niczym, zbiór ogólników i sporo poleceń innych lektur.

Praktyczny poradnik budowania satysfakcjonującej kariery zawodowej – tak najkrócej można podsumować tę książkę. I choć promowana jest jako pozycja przeznaczona dla studentów i absolwentów oraz doświadczonych profesjonalistów i menedżerów, ja polecam ją gorąco już uczniom szkół ponadgimnazjalnych. Im wcześniej młodzi ludzie poznają zagadnienia, które potrzebują zrozumieć, aby żyć szczęśliwie, tym lepiej.

Jedna z ciekawszych w temacie

Jedna z ciekawszych w temacie

Bardzo fajna książka! Polecam wszystkim młodym jak i doświadczonym samorządowcom.

Książka zachwyciła mnie przyjemną kompozycją oraz zawartymi w niej praktycznymi ćwiczeniami. Słowa autora są dla mnie drogowskazem tak samo w życiu zawodowym jak i prywatnym.

świetna bibliografia- skserowałam i wydrukowałam ją bym mogła w 2018 przeczytać książki z tej listy

Hmm… ta książka rozminęła się z moimi oczekiwaniami. Według mnie tytuł wprowadza w błąd, a książka z prawdziwym coachingiem ma niewiele wspólnego, kwalifikuje się bardziej do typowej kategorii poradników. W trakcie czytania zastanawiałam się do kogo jest napisana i trudno mi było odpowiedzieć na to pytanie. Powiedziałabym, ze jest do wszystkich czyli tak naprawdę do nikogo, traktuje o wszystkim i o niczym. Porusza wiele wątków, traktuje je hasłowo, niektóre wydają się przypadkowe, a przede wszystkim nie zagłębia się w poszczególne tematy. Wydaje się, że autor zajmujący się marketingiem politycznym, czerpie wnioski głównie z tej dziedziny, dla mnie to zdecydowanie za mało. Zastanawiam się też, czy marketing polityczny jest dobrą inspiracją do zgłębiania tematu budowania marki osobistej w szerszym kontekście. Plusem książki jest to, że autor podaje tytuły książek, w których są bardziej rozwinięte poszczególne zagadnienia i odsyła do wielu lektur, niektórych bardziej znanych, niektórych mniej. To biorę sobie z tej książki.

Książka dra Sergiusza Trzeciaka zrobiła na mnie niesamowite wrażenie. Jest tak samo dobra, a nawet lepsza niż jej tytuł, który rozbudził moją ciekawość i zachęcił mnie do przeczytania. Nie zawiodłem się. Lektura pomogła mi nie tylko osiągnąć sukces zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym, ale uświadomiła mnie także co jest celem w życiu. Nie jestem pasjonatem książek, ale czytanie tej pozycji było inspirujące, ponieważ ćwiczenia jakie zamieścił autor w poszczególnych działach zmuszają nas do ruszenia głową. Szczerze polecam wszystkim, którzy chcą się uczyć i rozwijać.

Polecam każdemu, kto chce świadomie kształtować swój wizerunek we wszystkich sferach oraz umiejętnie się komunikować ze swoimi odbiorcami. To prosty poradnik jak na bazie świadomych własnych działań dążyć do osobistego i zawodowego sukcesu.

• Rozwojowe
  • 2017 przeczytane
  • Posiadam książkę
  • Naukowe
  • Aga

Dodaj cytat z książki Coaching marki osobistej czyli kariera lidera