Drzewo kampanii wyborczej, czyli jak wygrać wybory

Okładka książki Drzewo kampanii wyborczej, czyli jak wygrać wybory Sergiusz Trzeciak
Okładka książki Drzewo kampanii wyborczej, czyli jak wygrać wybory
Sergiusz Trzeciak Wydawnictwo: Estymator poradniki
poradniki
Estymator
2022-01-01
2014-08-13

Zdecydowanie dla zupełnych laików w temacie. Wiele metod opisanych w książce jest również przestarzała i nie odpowiada wymaganiom obecnych wyborców.

Książka Drzewo Kampanii Wyborczej jest napisana przystępnym językiem, bardzo zrozumiała, a zarazem odkrywcza. Przedstawia i opisuje wraz z przykładami i porównaniami, w jaki sposób należy przeprowadzić kampanię wyborczą. Zalecana jest dla startujących w wyborach, ale moim zdaniem każdy może ją przeczytać, aby poznać tajniki skutecznego docierania do odbiorców/wyborców i tym samym poszerzyć swoją wiedzę. Lekturę polecam wszystkim, którzy interesują się polityką, ponieważ rzuca ona nowe światło na sprawy, które wydają się oczywiste. Zapala kolejne „światełka” w głowie: )

Świetna książka, która była bardzo przydatna w zaplanowaniu i prowadzeniu kampanii wyborczej. Zastosowanie się do przedstawionych w książce rad i zaleceń skutkowało tym, że nasz kandydat osiągnął najlepszy wynik na liście. Polecam wszystkim, którym polityka i marketing polityczny nie są obce.

Każda kolejna książka Sergiusza Trzeciak jest coraz lepsza. Tę można określić jako swoistego rodzaju vademecum kampanii wyborczej. Krok po kroku dowiemy się z niej wszystkiego, co jest niezbędne, by przeprowadzić efektywną kampanię. Polecam serdecznie wszystkim kandydatom oraz członkom sztabu.

Książka Drzewko Kampanii Wyborczej to podręcznik praktyczny i akademicki. Przedstawione w nim jest krok po kroku co trzeba zrobić, aby przygotować i skutecznie przeprowadzić kampanię wyborczą. Jest idealną książką dla kandydatów w wyborach samorządowych, ale też pozwoli poszerzyć i uzupełnić wiedzę osobom, które zajmują się prowadzeniem kampanii wyborczych dla innych. Sam z niej skorzystałem i mimo już posiadanej wiedzy pozwoliła mi spojrzeć na niektóre aspekty z innej strony prowadzenia kampanii i poprawić skuteczność działań. Polecam ją każdemu, kto interesuje się marketingiem politycznym, a przede wszystkim tym, którzy chcą startować w wyborach, a nie posiadają dużego zaplecza sztabowego.

Bardzo fajny, praktyczny poradnik. Książka zawiera zbiór logicznie poukładanych porad dla być może przyszłych kandydatów, składających się na tytułowe Drzewo. Na ten moment chyba najaktualniejsza na rynku - radzi jak i gdzie poruszać się w kampanii internetowej, uwzględnia popularne portale społecznościowe. Dla mnie jako studentki dużo ciekawszy materiał niż suche, powtarzane od lat teorie i frazesy, zamiast tego konkretna, "twarda" wiedza. Wprawdzie jest to wyłącznie zbiór narzędzi potrzebnych w kampanii, a nie magiczny przepis na sukces, ale chyba wiara w ów przepis byłaby naiwnością. Dodatkowo poręczne, estetyczne wydanie. Szkoda, że w środku bez kolorów, ale tu się czepiam po prostu. W każdym razie polecam wszystkim zainteresowanym marketingiem politycznym, polityką itd.

Książka dogłębnie porusza tematykę wyborów, opierając się na wiedzy w niej zawartej można śmiało przeprowadzić udaną kampanię wyborczą. Autor szczegółowo omawia wszystkie etapy jakie należy przejść podczas prowadzenia kampanii.

• Polityczne
  • Marketingowe
  • Biblioteczka B1
  • Prezenty 2018
  • Nieprzeczytane posiadane

Dodaj cytat z książki Drzewo kampanii wyborczej, czyli jak wygrać wybory