Wróżby

Wydawnictwo: Publicat

Książka jest przewodnikiem po wiedzy tajemnej, zawiera opisy symboli i ich znaczeń, wyjaśnia różne pzepowiednie, podaje sposoby wróżenia.

Ania | 2013-05-21
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2013
Przeczytana: 21 maja 2013

Każdy człowiek w swoim życiu czytał albo czyta dalej horoskopy (niektórzy w nie wierzą, inni czytają z przymrużeniem oka, a inni wcale nie wierzą w nie). Są osoby, które odwiedzają wróżki, żeby się dowiedzieć co ich spotka w przyszłości. Nawet mamy Andrzejki, gdzie wróży się m. in. z wosku.
Książka "Wróżby" Zuzanny Śliwy opisuje jakie mamy rodzaje wróżb, co one oznaczają. Jest to książka dla osób, którzy dopiero zaczynają interesować się magią.
Książka jest cienka (ma 47 stron) więc szybko się ją czyta. Niestety, pomimo tego są minusy tej książki mianowicie nie opisuje znaczeń ani symboli tylko jedynie podaje te, które są w przykładach.
Dla osób, którzy "siedzą" w tym temacie książki nie polecam. Chyba, że tylko dla przypomnienia.

Dama | 2014-10-04
Na półkach: Przeczytane, Nadprzyrodzone