Projekcja astralna dla początkujących

Wydawnictwo: Illuminatio
Pami

Dzięki projekcji astralnej każda twoja myśl będzie działaniem, a każde pragnienie zabierze cię dokądkolwiek zechcesz. Naucz się swobodnie wysyłać swoją świadomość w inne miejsca, światy lub czasy oraz przywoływać ją z powrotem z pełną świadomością tego, czego doświadczyłeś. Książka zawiera wszystko co najważniejsze w kwestii projekcji astralnej. Dowiesz się, czym ona jest, jak się do niej...

Książka zawiera wszystko co najważniejsze w kwestii projekcji astralnej. Dowiesz się, czym ona jest, jak się do niej przygotować i jak bezpiecznie ją wykonywać. Poznasz sześć łatwych, a zarazem efektywnych metod projekcji astralnej, m.in. przez: czakry, medytację z przewodnikiem czy opuszczanie snów.

Dzięki przeniesieniu świadomości na plan astralny będziesz w stanie np.: podróżować do innych rzeczywistości i czasów; zajrzeć do Kronik Akaszy; spotkać się z bliskimi, którzy odeszli; uzdrawiać siebie i innych; zajrzeć w przeszłe życia lub zwiedzać różne światy.

Jeśli od dawna interesujesz się projekcją astralną lub jeśli dopiero chcesz poznać jej tajniki, ta publikacja upewni cię, co do bezpieczeństwa tego procesu i doda pewności siebie w jego realizacji.

źródło opisu: Illuminatio, 2013

źródło okładki: www.illuminatio.pl

Aeona | 2014-11-29

To nie jest zła książka,tylko...może byc trochę niebezpieczna dla kogoś kto zaczyna interesować sie podobnymi rzeczami,chyba już lepiej zacząć od świadomego śnienia.
Nie chcę nikogo zniechęcać ani straszyć,ale po tkz drugiej stronie jest wyjątkowo,pięknie i można tak sobie fruwać bez końca,można też spotkac inne byty,które nie zawsze będą do nas nastawione pozytywnie,trzeba sobie po prostu najpierw wypracować umiejetne wychodzenie z astralu.
Lecz,jak powiadają,kto nie ryzykuje,ten w kozie nie siedzi;)
Pozdrawiam!

Shetani | 2013-04-18
Przeczytana: 18 kwietnia 2013

Świadome śnienie to naprawdę piękna rzecz, ale projekcja astralna może się okazać jeszcze lepsza, bardziej przydatna i niesamowita niż LD. Oczywiście również wymaga treningu i wysiłku, ale wszystko jest do zrobienia, jeśli tylko chcemy. A gdzie szukać pomocy i wskazówek? A chociażby w książce Edain McCoy – „Projekcja astralna dla początkujących”.
Książka jest naprawdę znakomicie zrobionym podręcznikiem. Dzieli się na trzy części. Pierwsza z nich to przygotowanie i zapoznanie się z tematem trochę bliżej. Znajdziemy tam podstawowe informacje, które są nam potrzebne do rozpoczęcia podróży astralnych: relaks, medytacja, czakry i pokonywanie strachu. Część druga to bardzo dokładnie opisane metody opuszczania ciała. Część trzecia to przykładowe rzeczy, które możemy robić podczas projekcji. Czyli jak widać wszystko w tej pozycji rozwija się krok po kroku, dając razem znakomicie dopracowaną całość. Na końcu znajdziemy jeszcze słowniczek, w którym zawarte są najważniejsze definicje.
Bardzo...

ordoabchao | 2016-07-11

Jak najbardziej dla początkujących,niestety dla mnie okazała się niewystarczająca bo nie ma tam nic czego bym nie wiedział.Ciekawa i pomocna nawet dla kogoś ,,siedzącego''w temacie.Grunt to dużo ćwiczyć i nie poddawać się.Wierzyć.

hibou | 2013-02-01
Przeczytana: 31 stycznia 2013

Edain McCoy swoją pierwszą talię do wróżenia otrzymała w wieku kilkunastu lat. W wieku około 25 lat zaczęła dokonywać odczytów Tarota dla innych, a zanim skończyła 30 lat przeprowadzała udane eksperymenty z własnym układem kart Tarota. McCoy jest absolwentką Uniwersytetu Teksańskiego, na którym zdobyła licencjat z historii. Edain twierdzi, że jest potomkinią, cieszącej się złą sławą, toczącej waśnie rodziny McCoyów z Kentucky i że jej przodkiem był sir Roger Williams - siedemnastowieczny dysydent.

Projekcja astralna to stan, podczas którego świadomość zanurzona jest w czasie lub miejscu różnym od tego, w którym znajduje się ciało fizyczne. W tym czasie możemy podróżować do innych krain i rzeczywistości, spotkać się z bliskimi, uzdrawiać innych oraz zajrzeć w przeszłe życia. Jednak by to osiągnąć trzeba poświęcić wiele czasu na trening. Tylko od nas samych zależy jak szybko i poprawnie nauczymy się postrzegać świat spoza naszego ciała.
Autorka podzieliła książkę na trzy główne...

shoko | 2013-02-06

Edain McCoy swoją pierwsza talię do wróżenia dostała w wieku kilkunastu lat. W wieku około 25 lat zaczęła dokonywać pierwszych odczytów Tarota dla innych, a zanim skończyła 30 lat przeprowadzała udane eksperymenty z własnym układem kart Tarota. Artykuły jej autorstwa pojawiały się w takich czasopismach, jak: „FATE”, „Circle”, „Enlightenments” i tym podobne. Edain twierdzi, że jest potomkinią, cieszącą się złą sławą, toczącej waśnie rodziny McCoyów z Kentucky i że jej przodkiem był sir Roger Williams – siedemnastowieczny dysydent.

Czy wiecie, że nawet nieświadomie wchodzicie w stan projekcji astralnej? Pewnie zapytacie w jaki sposób. Otóż z pewnością każdy, chociaż raz w życiu, pogrążył się w myślach, tak, że świat o którym myśleliście wydawał się prawdziwy, przez co chwilowo zapomnieliście o świecie w którym jesteście. Wtedy ktoś machał Wam ręką przed oczami, pytając „Czy go słyszymy?” czy też mówiąc „Halo. Tu ziemia.”

Czym zatem jest projekcja astralna? Otóż jest to stan...

Amizumi | 2016-09-08
biankas | 2016-09-01