Projekcja astralna dla początkujących

Okładka książki Projekcja astralna dla początkujących Edain McCoy
Okładka książki Projekcja astralna dla początkujących
Edain McCoy Wydawnictwo: Illuminatio ezoteryka, senniki, horoskopy
ezoteryka, senniki, horoskopy
Illuminatio
2013-01-07
2013-01-07

To nie jest zła książka,tylko...może byc trochę niebezpieczna dla kogoś kto zaczyna interesować sie podobnymi rzeczami,chyba już lepiej zacząć od świadomego śnienia.
Nie chcę nikogo zniechęcać ani straszyć,ale po tkz drugiej stronie jest wyjątkowo,pięknie i można tak sobie fruwać bez końca,można też spotkac inne byty,które nie zawsze będą do nas nastawione pozytywnie,trzeba sobie po prostu najpierw wypracować umiejetne wychodzenie z astralu.
Lecz,jak powiadają,kto nie ryzykuje,ten w kozie nie siedzi;)
Pozdrawiam!

Świadome śnienie to naprawdę piękna rzecz, ale projekcja astralna może się okazać jeszcze lepsza, bardziej przydatna i niesamowita niż LD. Oczywiście również wymaga treningu i wysiłku, ale wszystko jest do zrobienia, jeśli tylko chcemy. A gdzie szukać pomocy i wskazówek? A chociażby w książce Edain McCoy – „Projekcja astralna dla początkujących”.
Książka jest naprawdę znakomicie zrobionym podręcznikiem. Dzieli się na trzy części. Pierwsza z nich to przygotowanie i zapoznanie się z tematem trochę bliżej. Znajdziemy tam podstawowe informacje, które są nam potrzebne do rozpoczęcia podróży astralnych: relaks, medytacja, czakry i pokonywanie strachu. Część druga to bardzo dokładnie opisane metody opuszczania ciała. Część trzecia to przykładowe rzeczy, które możemy robić podczas projekcji. Czyli jak widać wszystko w tej pozycji rozwija się krok po kroku, dając razem znakomicie dopracowaną całość. Na końcu znajdziemy jeszcze słowniczek, w którym zawarte są najważniejsze definicje.
Bardzo przyjemny język sprawia, że książkę czyta się szybko, nawet mimo zagłębienia się w tematykę i dokonywania analiz czy robienia notatek. Nie ma najmniejszych problemów ze zrozumieniem przekazu autora, a podróże astralne wydadzą nam się rzeczą tak prostą i oczywistą, że nawet byśmy sobie nie zdawali z tego sprawy. Autorka przedstawia wiele przykładów, opowiada również swoje początki i doświadczenia. Działa na nas motywująco i zachęca do stałego próbowania różnych technik i metod, gdyż za pierwszym razem praktycznie nikomu nie udaje się od razu osiągnąć zamierzonego celu. Nie ma w tym nic złego, a pani McCoy zachęca nas do rozwoju, ćwiczeń i samodoskonalenia się. Zmusza nas też niejako do myślenia i przeprowadzania analiz, które nam w tym pomogą.
Zadziwiło mnie to, że w podręczniku dla początkujących znalazłam metody, o których nigdy wcześniej nie słyszałam. Zazwyczaj czytywałam o metodzie tornada, liny, schodów… A tu proszę! Okazuje się, że jest wiele innych, prostszych i bardziej przystępnych metod, z których można skorzystać, a efekt może być znacznie lepszy i szybszy do osiągnięcia. Za to należy się ogromny plus! Podobnie jak za trzecią część, gdzie dowiadujemy się jak zajrzeć do Kronik Akaszy, jak możemy zwiększyć efektywność naszych wizualizacji i jak leczyć na odległość. Co więcej, okazuje się, że pani McCoy posiada ogromną wiedzę, nie tylko z zakresu projekcji astralnych, ale także z aromaterapii, zastosowania dźwięków w medytacji czy amuletów.
Autorka znakomicie potrafi przekazać wiedzę, którą posiada. Stworzony przez niego poradnik jest świetną pozycją dla osób, które pragnęłyby zacząć swoją przygodę z OOBE. Nawet osoby, które zajmują się tym już od jakiegoś czasu powinny po tę książkę sięgnąć, ponieważ sądzę, że znajdą tutaj parę przydatnych informacji i mogą poznać nowe metody. A nuż jakaś okaże się lepsza, bardziej skuteczna i przyjemna. Bardzo estetycznie wydana książka, która przyciąga czytelnika. Polecam jak najbardziej, jestem bardzo zadowolona z owej lektury!

Książka jest naprawdę...

Edain McCoy swoją pierwsza talię do wróżenia dostała w wieku kilkunastu lat. W wieku około 25 lat zaczęła dokonywać pierwszych odczytów Tarota dla innych, a zanim skończyła 30 lat przeprowadzała udane eksperymenty z własnym układem kart Tarota. Artykuły jej autorstwa pojawiały się w takich czasopismach, jak: „FATE”, „Circle”, „Enlightenments” i tym podobne. Edain twierdzi, że jest potomkinią, cieszącą się złą sławą, toczącej waśnie rodziny McCoyów z Kentucky i że jej przodkiem był sir Roger Williams – siedemnastowieczny dysydent.

Czy wiecie, że nawet nieświadomie wchodzicie w stan projekcji astralnej? Pewnie zapytacie w jaki sposób. Otóż z pewnością każdy, chociaż raz w życiu, pogrążył się w myślach, tak, że świat o którym myśleliście wydawał się prawdziwy, przez co chwilowo zapomnieliście o świecie w którym jesteście. Wtedy ktoś machał Wam ręką przed oczami, pytając „Czy go słyszymy?” czy też mówiąc „Halo. Tu ziemia.”

Czym zatem jest projekcja astralna? Otóż jest to stan swobodnego wysyłania świadomości do innych miejsc, innych światów lub innych czasów, a potem przywoływania jej z powrotem z pełną wiedzą tego, czego się doświadczyło.

„Projekcja astralna dla początkujących” podzielona została na trzy ważniejsze części. W pierwszej części autorka opisuje czyj jest projekcja astralna i jak się do niej przygotować. Uczymy się znajdywać odpowiednie miejsce do medytacji, dowiadujemy się więcej o czakrach i kluczach do powodzenia projekcji astralnej oraz zapoznajemy się z bezpiecznym podróżowaniem i pokonywaniem własnego strachu. Część druga przedstawia sześć technik projekcji astralnej:
1) Ogólne przeniesienie świadomości, czyli skupienie świadomości na astralnym nośniku, a nie na ciele fizycznym;
2) Projekcja poprzez czakry, czyli skupienie i napełnienie energią tej czakry, z którą macie zamiar pracować;
3) Medytacja prowadząca do astralnej separacji, czyli zrelaksowanie ciała jak we śnie, a pozostawienie w pełni czujnego umysłu;
4) Medytacja z przewodnikiem, czyli przygotowanie szczegółowego planu, którego będziecie się trzymać;
5) Używanie symbolicznych wrót, czyli wybór symbolu odzwierciedlający starożytne, archetypowe motywy, z którymi będziecie mogli się połączyć;
6) Opuszczanie snów, czyli świadomość snu i możliwość jego kontrolowania;
W ostatniej części autorka wyjaśnia co to takiego Kroniki Akaszy oraz jak odnaleźć własne kroniki. Zapoznamy się także z leczeniem na odległość i kreatywnej wizualizacji, w której dowiecie się np. o tworzeniu i używaniu talizmanów.

Styl i język pisania autorki jest prosty i łatwy w odbiorze, dzięki czemu książkę czyta się w dość szybkim tempie. Plusem książki jest mnóstwo tabelek, rysunków i symboli dzięki którym łatwiej przyswoicie wiedzę i które cieszą oko czytelnika, a glosariusz umieszczony na przedostatnich stronach książki jeszcze raz przypomni ważniejsze pojęcia związane z projekcją astralną.

Dzięki tej pozycji macie możliwość rozwinięcia się na poziomie duchowym oraz możliwość podróży do różnych czasów i wymiarów astralnych, w których będziecie mogli zobaczyć swoje przeszłe życie lub spotkać się z bliskimi zmarłymi.

Polecam wszystkim, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z projekcją astralną.

Edain McCoy swoją pierwszą talię do wróżenia otrzymała w wieku kilkunastu lat. W wieku około 25 lat zaczęła dokonywać odczytów Tarota dla innych, a zanim skończyła 30 lat przeprowadzała udane eksperymenty z własnym układem kart Tarota. McCoy jest absolwentką Uniwersytetu Teksańskiego, na którym zdobyła licencjat z historii. Edain twierdzi, że jest potomkinią, cieszącej się złą sławą, toczącej waśnie rodziny McCoyów z Kentucky i że jej przodkiem był sir Roger Williams - siedemnastowieczny dysydent.

Projekcja astralna to stan, podczas którego świadomość zanurzona jest w czasie lub miejscu różnym od tego, w którym znajduje się ciało fizyczne. W tym czasie możemy podróżować do innych krain i rzeczywistości, spotkać się z bliskimi, uzdrawiać innych oraz zajrzeć w przeszłe życia. Jednak by to osiągnąć trzeba poświęcić wiele czasu na trening. Tylko od nas samych zależy jak szybko i poprawnie nauczymy się postrzegać świat spoza naszego ciała.
Autorka podzieliła książkę na trzy główne części. Pierwsza część poświęcona jest przygotowaniu i zrozumieniu czym jest projekcja astralna. Uczymy się medytacji i relaksacji, dowiadujemy się o czakrach i ich roli w OBE (out-of-body experience) oraz o bezpieczeństwie i pokonywaniu strachu. Część druga przedstawia sześć metod projekcji astralnej:
1. Ogólne przeniesienie świadomości
2. Projekcja poprzez czakry
3. Medytacja prowadząca do astralnej separacji
4. Medytacja z przewodnikiem
5. Używanie symbolicznych wrót
6. Opuszczanie snów
To od nas zależy jaki sposób będzie dla nas łatwiejszy i przyjemniejszy. By się tego dowiedzieć trzeba spróbować projekcji astralnej na wszystkie sześć sposobów i wybrać najlepszy.
Część trzecia poświęcona jest dla tych, którzy opanowali już OBE. Autorka wyjaśnia co to jest Kronika Akaszy i jak można z niej korzystać. Oprócz tego uczy jak leczyć na odległość i kreatywnie wizualizować.

"Projekcja astralna dla początkujących" to idealny poradnik dla osób, które zaczynają swoją przygodę z projekcją astralną. Edain McCoy w prosty i zrozumiały sposób opisała doświadczenia i metody z których może zacząć korzystać każdy. Książka jest również idealna dla osób, które posiadają wiedzę i umiejętność podróżowania w zaświatach. Jeżeli jesteście zainteresowani, to gorąco polecam Wam tę pozycję!

Jak najbardziej dla początkujących,niestety dla mnie okazała się niewystarczająca bo nie ma tam nic czego bym nie wiedział.Ciekawa i pomocna nawet dla kogoś ,,siedzącego''w temacie.Grunt to dużo ćwiczyć i nie poddawać się.Wierzyć.

• Rozwój osobisty i duchowość
  • Koło wiary i dalej
  • Oniryzm,Sen,Lucid dream,OOBE,Astral
  • Poszły w świat
  • 💤 Oniryzm, Sen, Lucid dream, OOBE, Astral
  • Domowa półka
  • Książka

Dodaj cytat z książki Projekcja astralna dla początkujących