Zabójcze puenty. Najlepsze cytaty XXI wieku.

Wydawnictwo: Polityka
satyra, humor,
satyra
aninkka

Wielka księga oryginalnych definicji, ironicznych maksym, pieprznych sentencji, zaskakujących mądrości, absurdalnych powiedzonek. Autorzy cytatów to nie starzy mistrzowie słowa, ale ludzie z krwi i kości, którzy żyją i tworzą XXI wiek. 1000 cytatów przydatnych politykom, dziennikarzom oraz wszystkim tym, którzy chcą lub muszą zabłysnąć w towarzystwie, dyskusji czy na publicznym forum. Gwarancją jakości wyboru jest tygodnik „Forum”, regularnie zamieszczający rubrykę „Powiedzieli”. Książkę ilustruje blisko 200 kolorowych karykatur.

źródło opisu: www.polityka.pl

źródło okładki: www.polityka.pl