Rozkosze Seksu

Wydawnictwo: Mak
poradniki

Roznamiętnij kochanka do szaleństwa! Podobnie jak wspaniała muzyka jest zręcznym połączeniem nut, tak też wspaniały seks przypomina melodię złożoną z różnych technik i pozycji, które razem tworzą płynne sekwencje ruchów. Książka Rozkosze seksu uczy, jak zagrać wszystkie nuty właściwie, układając sobie cały seksualny scenariusz: od gry wstępnej, przez "uwiedzenie", po pierwszą, drugą i trzecią...

Roznamiętnij kochanka do szaleństwa!
Podobnie jak wspaniała muzyka jest zręcznym połączeniem nut, tak też wspaniały seks przypomina melodię złożoną z różnych technik i pozycji, które razem tworzą płynne sekwencje ruchów. Książka Rozkosze seksu uczy, jak zagrać wszystkie nuty właściwie, układając sobie cały seksualny scenariusz: od gry wstępnej, przez "uwiedzenie", po pierwszą, drugą i trzecią – a czasem nawet i czwartą – pozycję. Pełne erotyki zdjęcia prowadzą czytelników krok po kroku, a każda nowa pozycja pokazuje, jak zbudować napięcie seksualne, zadbać o stymulację różnych sfer erogennych i doprowadzić kochanków do niezapomnianych orgazmów.

Jeśli wzbogacanie życia seksualnego w waszym wydaniu polegało na przetestowaniu nowej pozycji, a potem odwróceniu się na plecy i zakończeniu wieczoru, to wypróbujcie jedną z podniecających kombinacji seksualnych proponowanych w tej książce. Tym samym przywrócicie waszym aktom miłosnym podniecający rytm crescendo. Nieważne, jakie jest wasze tempo seksualne, na pewno znajdziecie tu inspiracje erotyczne, które pomogą wam wznieść wasze życie seksualne na wyższy poziom.

źródło opisu: www.empik.com

źródło okładki: www.empik.com