W rytmie cza cza

6 (5 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Cha -Cha -Cha
83-7020-266-7
dotiqa

Kryminał miesza się z romansem i błazeńską komedią w tej poruszającej i zabawnej debiutanckiej powieści Jane Heller o miłości i przetrwaniu w latach dziewięćdziesiątych. Alison Waxman Koff okazuje się bohaterką na miarę naszych czasów, kiedy walczy, aby dotrzymać kroku zmianom wokół siebie i zdobyć miłość mężczyzny, która niespodziewanie staje się wymarzonym królewiczem z bajki.

źródło opisu: merlin.pl

źródło okładki: merlin.pl

Ewelina | 2015-04-16
Przeczytana: 16 kwietnia 2015

Książka łącząca czarną komedię z romansem. Opowiada historię Alison. Ją i jej męża krach na giełdzie doprowadza do bankructwa. Na dodatek po kilku tygodniach/miesiącach od bankructwa drugi mąż (Sandy) porzuca ją dla swojej pierwszej żony, która jest z nim w ciąży.
Alison po rozwodzie zostaje z ogromnym domem, który musi sprzedać, żeby spłacić męża oraz kredyt w banku. Z braku środków finansowych wyprzedaje swoje ubrania i meble z domu oraz zatrudnia się jako służąca - sprzątaczka w posiadłości sławnej pisarki skandalicznych biografii.
W międzyczasie do jej domu przychodzi fotograf (Cullie), który ma zrobić zdjęcia domu Alison przeznaczonego na sprzedaż. Od pierwszej chwili tych dwoje nie przypada sobie do gustu. Jednak gdy Cullie odkrywa skrywany przez Alison sekret, że pracuje jako sprzątaczka, facet zaprasza ją na randkę i próbuje się dowiedzieć kilku rzeczy o autorce biografii oraz aktualnie pisanej przez nią książki o senatorze Alistarze.
Po miesiącu pracy, gdy Alison...

MOTYLEK | 2014-12-16
hela3 | 2014-02-18