Złudne szczęście samotnej mężatki

Wydawnictwo: Wektor
978-83-922198-7-3
Jula

Jest to książka o miłości i o tęsknocie. Przede wszystkim jednak o marzeniu. Każdy z nas marzy przecież o wielkiej miłości, nawet wtedy, gdy nie może się ona spełnić. I jest to jeszcze książka o tym, że kiedy marzymy o miłości wystarczająco mocno, ona w końcu przychodzi, wbrew wszystkiemu i wszystkim. Przychodzi i zostaje w nas na zawsze. Jedna z bohaterek mówi, że po tylu latach, które...

Jedna z bohaterek mówi, że po tylu latach, które minęły, ona wciąż kocha i tęskni, już nie tak mocno, nie tak boleśnie, ale kocha.

źródło opisu: http://www.sefer.pl/szukaj/wydawnictwo/wektor

źródło okładki: jw.