I to by było na tyle jeśli o mnie chodzi

Grzegorz Hołub Wydawnictwo: Wektor literatura dziecięca
978-83-922198-4-2
Wektor
dojrzewanie nastolatki pamiętnik
literatura dziecięca
978-83-922198-4-2
dojrzewanie nastolatki pamiętnik

Według mnie nieaktualne spojrzenie na dojrzewanie nastolatków. Ciężko znaleźć dziewczynę tak naiwną, jak Maja - główna bohaterka. Książka przedstawia wiele aspektów życia. Wątek dotyczący dzieci z Brzeskiej ratuje moje poglądy dotyczące tej lektury. Przeszkadza mi również prognoza pogody przed każdym rozdziałem. Wiem, że ma to jakieś odzwierciedlenie w zainteresowaniach...

• Czytane dwukrotnie
więcej mniej