6 (5 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
83-203-1624-3
Justyna

Dzień pierwszy
Byłby z mego życia film czy nie?- myśli Andrzej, pnąc się schodami na piąte piętro.

źródło opisu: Fragment książki

źródło okładki: Fotografia własna

Fasola | 2013-12-29

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Książka podzielona jest na dwie części. Pierwsza jest opowiadaniem Andrzeja- młodego, bardzo mądrego, rozsądnego chłopca, który po stracie ojca musi odnaleźć się w nowej rzeczywistości i opiekować siostrą. Druga część to historia siostry Andrzeja,małej upartej i nierozumianej przez otoczenie dziewczynki.Dzieci starają się przyzwyczaić się do życia po tragedii. Matka zaniedbuje rodzeństwo przez co muszą radzić sobie w dużej mierze sami, mają sporo obowiązków ale na wakacje wyjeżdzają do dziadka i do rodziny gdzie mogą wypocząć. Chyba spodziewałam się troszke ciekawszej fabuły. Troche za mało się dzieje :(

Frogiś | 2013-03-07
Przeczytana: 1999 rok