Encyklopedia zwierząt

Wydawnictwo: Debit
The Marshall Children's ANIMAL ENCYCLOPEDIA
83-7167-122-9
Encyklopedia, zwierzęta

Fascynujący świat dzikich zwierząt opisany i zilustrowany w jednej, przygotowanej przez specjalistów książce. Ssaki, ptaki, gady, płazy, ryby, owady, pajęczaki i inne bezkręgowce pogrupowane według cech umożliwiających znalezienie i rozpoznanie ich w naturalnym środowisku. Wskazówki pozwalające odróżnić poszczególne gatunki. Omówienie ciekawych zachowań wybranych grup zwierząt....

Wskazówki pozwalające odróżnić poszczególne gatunki.

Omówienie ciekawych zachowań wybranych grup zwierząt.

Wiadomości zebrane i opracowane przez angielskie i polskie autorytety zoologii.

Gwarancja rzetelnej wiedzy, uzupełniającej programy szkolne i pogłębiającej zainteresowanie światem przyrody.

źródło opisu: Wydawnictwo >DEBIT

Na półkach