Sny klucz do podświadomści Sennik współczesny

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
poradniki

Oto książka, która nauczy Cię praktycznych metod samodzielnego interpretowania sennych przekazów. Część pierwsza omawia rodzaje snów i zasady ich analizy. Część druga zawiera obszerny zestaw symboli i liczne przykłady marzeń sennych wyjaśnione z uwzględnieniem psychologii i duchowości.

Larysa | 2012-09-17
Przeczytana: 17 września 2012

Znaleźć dobry sennik, to jak szukanie igły w stogu siania - potrzeba dużo szczęścia, cierpliwości i samozaparcia. Kiedy w moje ręce trafił egzemplarz pani Katarzyny wiedziałam, że z byle czym nie mam do czynienia. I faktycznie tak było - teraz kiedy przyśni mi się nawet najbardziej błaha rzecz, mogę liczyć na dobrą i rzeczową interpretację.

"Sny. Klucz do podświadomości" to ponad 400 stronicowy poradnik na temat snów. W obszernym wprowadzeniu, w którym autorka zaznajamia nas z podstawowymi sennymi terminologiami, dowiadujemy się jak i od czego zacząć nasze interpretacje senne. Krok po kroku wchodzimy w świat naszych marzeń i lęków, obaw i oczekiwań które w czasie snu nabierają często całkiem innej barwy. Teraz nic co w śnie się pojawi nie jest nam obce. A i dzienne życie łatwiej jest zrozumieć.

Musze powiedzieć, że jest to jeden z najlepszych senników jakie miałam okazję czytać i przeglądać. Ogromna ilość haseł, które nie tylko mówią nam co dana rzecz/człowiek/zwierzę itp....

ZielonaCytryna | 2012-01-08
Przeczytana: 06 stycznia 2012

Gdy w moje ręce wpadł sennik autorstwa Katarzyny Ostrowskiej, "Sny – klucz do prodświadomości", ucieszyłam się wiedząc, że od tej pory w każdym momencie będę mogła do niego zajrzeć i poznać interpretację danego snu. Przekartkowałam książkę i od razu wiedziałam, że będę zaglądać do niego niezwykle często (robię to właściwie codziennie!). Co najlepsze i najbardziej przydatne, sennik nie podaje jednego znaczenia danego hasła. Bardzo często opisuje je on w odniesieniu do różnych sytuacji. Na przykład: jeśli śni nam się bieganie, po otwarciu sennika na tymże haśle, odnajdujemy kilka możliwości – bieganie w jasny dzień, bieganie o zmierzchu lub nocą, szybki bieg, ucieczka, niemożność biegania (częsty motyw pojawiający się w snach wielu ludzi – okropieństwo, zwłaszcza, gdy akurat goni nas nadzwyczaj nieprzyjasny potworzec), bieganie w kółko, branie udziału w wyścigach, bieganie boso lub nago itp. Jak pisze autorka, samo hasło powie nam niewiele. W interpretacji snów istotne są szczegóły....

Justyna | 2016-01-22
Przeczytana: styczeń 2016