Do szaleństwa

Jill Shalvis Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Cykl: Lucky Harbor (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Head Over Heels
literatura obyczajowa, romans
Agnieszka Myśliwy

219 / 2020

polecam

Chloe ( najmłodsza i najbardziej barwna z trzech sióstr ) ze względu na chorobę myśli nie tylko o seksie, stąd powieść zawiera więcej wątków niż dwa poprzednie tomy i dlatego podobała mi9 się najbardziej.

Świetna książka:) Zaskakująca treść i bohaterowie, pełna humoru :)

Uwielbiam autorkę, potrafi wzruszać, bawić i fascynować czytelnika.

Brawo brawo brawo!

Na półkach: , , , , ,

W części trzeciej poznajemy losy i zawirowania miłosne ostatniej z trzech sióstr mieszkających w miasteczku Lucky Harbour i prowadzących hotel - najmłodszej Chloe, szalonej dziewczyny, chorującej na astmę i marzącej o otworzeniu salonu Spa z kosmetykami własnego wyrobu. Wszystko w jej życiu wydaje się układać i być w miarę należytym porządku.

Ale tak jest do czasu. I jak...

Trochę nudne i monotematyczne "czytadełko". Chloe - z astmą i szeryf Sawyer. Koniec ich znajomości bardzo przewidywalny. Jednak na 400-stu stronach książki opisywane są ich "podchody miłosne". Trochę scen łóżkowych, trochę przygód w pogoni za przestępcami. Ot, takie sobie czytanie, po którym pozostała we mnie pustka i uśmiech, że szkoda było mojego czasu. Poprzednich tomów...

„Do szaleństwa” - jest to ostatnia przygoda szalonych, choć różnych sióstr. Na tapecie mamy historię Chloe, dwudziestoczteroletniej kobiety, która jest wolnym duchem. Uwielbia podróżować, dużo ryzykuje, nie raz wpada w kłopoty. Czytelnik może odbierać wrażenie, że patrzy lekko, nieperspektywicznie, i wyznaje słynną maksymę: „Carpe diem”. Jednakże tak jak pozostałe siostry,...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Już w poprzednich częściach mieliśmy okazję przekonać się, że między Chloe a przystojnym szeryfem iskrzy, ale dopiero kiedy autorka postanowiła dać im ich własną historię, zrobiło się naprawdę gorąco;)

Tej książki nie da się nie lubić. Jest lekka, zabawna i wciągająca. Polecam!

Przeczytana w jeden dzień. Zdecydowanie jest to część, która spośród 3 siostrzanych części spodobała mi się najbardziej. Świetni bohaterowie, którzy na pierwszy rzut oka stanowią swoje totalne przeciwieństwa. A o facecie takim jak Sawyer można tylko marzyć :)

• 2013
  • 2014