Na krawędzi nigdy

Okładka książki Na krawędzi nigdy J.A. Redmerski
Okładka książki Na krawędzi nigdy
J.A. Redmerski Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Na krawędzi nigdy (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Na krawędzi nigdy (tom 1)
The Edge of Never
NieZwykłe
2022-10-30
2014-01-22
2012-11-15
9788383200958

Lekka i przyjemna historia na raz. Zmuszająca do refleksji zaraz po lekturze, ale dosyć szybko jej fabuła wyleci mi z głowy.

Główna bohaterka Camryn Bennett podejmuje spontaniczną decyzję. Nie mając wyznaczonego celu, wyłącznie z torebką i telefonem wsiada do autobusu i udaje się w podróż. W drodze poznaje chłopaka - Andrew Parrisha. Wiele rzeczy zaczynają robić wspólnie i zaczyna coś ich łączyć. Co z tego wyniknie.

To było moje pierwsze spotkanie z autorką, a książka dość długo leżała na mojej półeczce czekając na swoją kolej. Skusiłam się na wysokie oceny i dobre opinie a nie znalazłam w niej nic co by mnie wciągnęło. Ani nie urzekli mnie główni bohaterowie ani styl autorki. Najzwyczajniej nie moje klimaty.
Książkę oceniam na 2 pkt.

2041

Książka „Na krawędzi nigdy” J. A. Redmerski zabiera nas do pierwszego tomu cyklu o tym samym tytule. Poznajemy dwudziestojednoletnią Camryn Bennett, która porzuca dotychczasowe życie i wyrusza w podróż w nieznane. W drodze poznaje chłopaka – Andrew Parrisha. Między tą dwójką narodzi się uczucie. Jednak Camryn nie wie, że Andrew skrywa wiele mrocznych sekretów, które mogą sprawić, że nigdy nie będą razem.
Książka naładowana emocjami. Poruszane są ważne tematy, decyzje, które zmieniają wszystko w życiu bohaterów.
Książka warta uwagi. Przeczytam drugi tom.

880/1192

880/1192

polecam

polecam

Piękna książka, świetni bohaterowie, cudowne zakończenie.

Piękna książka, świetni bohaterowie, cudowne zakończenie.

Wzruszająca, poruszająca, z humorem.. w jednym momencie, pod koniec książki myślałam, że padnę..nie mogę czytac takich rzeczy, bo serce mi pęka..
Jedna z lepszych historii jakie przeczytałam w tym roku ❤
Zdecydowanie Andrew skradł moje ❤ 😍

Jedna z lepszych historii jakie przeczytałam w tym roku ❤
Zdecydowanie Andrew skradł moje ❤ 😍

Wyciskacz łez

Wyciskacz łez

Całkiem fajne new adult. Takie gorzko- cukierkowe. Nie zachwyciło mnie jakoś mocno, ale na pewno też nie rozczarowało.

Ech młodość, cóż to za cudowny okres w życiu człowieka. Beztroska, emocje, energia, fantazja i miłość po grób, - to wszystko znajdziemy w tej opowieści.
Mamy też mocne sceny erotyczne, ale nie są one klu tej książki. Główna postać damska Camryn, tak mówi o uganianiu się jej matki za facetami - "jest to obrzydliwe". Chciałbym usłyszeć ją za 30 lat ;-).
Przy okazji odkryłem ciekawą piosenkę, którą Camryn i Andrew śpiewali w knajpie w Nowym Orleanie -"The Civil Wars-Barton Hollow"

Przy okazji odkryłem...

• New Adult