Pyszne ciasta czyli ciasta i ciasteczka na słodko i na ostro

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Ciasta i ciasteczka, a także torty, torciki są rozkoszą dla podniebienia i finezyjną sztuką kulinarną. Dlatego nawet w nowoczesnych małych kuchniach panie domu z pomocą domowników przygotowują wspaniałe wypieki, cieszące podniebienie i wzrok gdy staną się dekoracja pięknie nakrytego stołu. Wprawdzie wiele słodkich specjałów można kupić w sklepach, nic jednak nie zastąpi domowego wyrobu. Specjalnie dla Państwa proponujemy przepisy na pyszne ciasta serniki, makowce, strucle, pierniki, torty i torciki, ciasteczka, a także wypieki na ostro w sumie ponad 160 przepisów na sprawdzone ciasta i ciasteczka na co dzień i od święta.

Magdalena | 2016-03-17
Ella | 2013-08-01