WebShows: sekrety Wideo w Internecie

poradniki
typ
papier
Medzison
7,54 (39 ocen i 5 opinii)

Opis książki

Od Minecrafta aż po vlogi - dzięki sile Internetu, jeden człowiek może mieć oglądalność większą niż stacja telewizyjna, a mikrofon i kamerka internetowa wystarczą, żeby zdobywać serca milionów. WEBSHOWS: Sekrety wideo w Internecie to książka, która ukazuje kulisy pracy nad sieciowym wideo i pomaga zrozumieć zasady, które nim rządzą, a także służy jako poradnik dla początkujących twórców. ...

W książce znajdziesz rady i opinie takich znanych osób polskiej sceny YouTube, jak: LekkoStronniczy, RockAlone2k, ROJO, CTSG czy Wonziu.
Jeśli codziennie spędzasz czas oglądając filmiki na YouTube, dzięki tej książce dowiesz się jak one powstają, a także zobaczysz, że i Ty możesz zostać twórcą sieciowego wideo!
Jeśli chcesz wykorzystać wideo w sieci przy kreacji wizerunku swojej firmy i pójść o krok dalej niż media społecznościowe, oto pierwsza na polskim rynku publikacja, która powie ci, jak zmienić setki wyświetleń w setki tysięcy - i dlaczego nie osiągniesz tego przez zakup lepszego sprzętu.

Czas standardowej telewizji dobiega końca - nadszedł czas wideo, który może tworzyć każdy.

źródło opisu: http://www.gram.pl/sklep/inne/ksiazka-krzysztof-go...(?)

źródło okładki: http://www.gram.pl/upl/sklep_obrazki/20120926210448.jpg

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Opinie czytelników
DzikiBen | 2013-01-24
Przeczytana: 10 stycznia 2013

Dobre, techniczne info, jeśli chcesz zabrać się za video w internecie. Jeśli nie - treści zawarte w książce uznasz za zbędne. WebShows K. Gonciarza zdecydowanie celuje w konkretny target.

Łukasz | 2014-08-18

Myślałem, że sporo wiem w temacie, ale okazało się, że jednak jestem głupi. Co ciekawe i za co ogromne gratulacje dla autora, książka jest wciąż aktualna, a to wcale nie jest takie oczywiste, biorąc pod uwagę postęp technologiczny i rozwój branży. Pozycja obowiązkowa dla wszystkich, którzy myślą poważnie o webvideo.

Tomato2652 | 2014-04-16
Przeczytana: luty 2013

Książka dla osób chcących zobaczyć jak wygląda nagrywanie filmów w internecie od kuchni. Jedyne co można zarzucić to zróżnicowany język, jakby autor nie mógł zdecydować się na jeden styl pisania. Czasami jest bardzo profesjonalnie, a czasami kolokwializm na kolokwializmie.

Jamata | 2015-01-18

Czy warto kupować ją? Jeżeli interesuje cię życie znanych vlogerów to tak. Jeżeli dla przyjemności - raczej nie.

| 2014-05-04
Przeczytana: 05 września 2013

Jedyny i najlepszy poradnik dla osób, które zaczynają swoją przygodę z kręceniem wideo w internecie. Bardzo dobrze spełnia swoją rolę w pokazaniu drogi i przedstawieniu zestawu odpowiednich zasad, reguł i narzędzi.

Anna | 2015-03-03
Zysu | 2015-02-13