Okładka książki WebShows: sekrety Wideo w Internecie

poradniki
typ
papier
Medzison
7.33 (24 ocen i 3 opinie)

Opis książki

Od Minecrafta aż po vlogi - dzięki sile Internetu, jeden człowiek może mieć oglądalność większą niż stacja telewizyjna, a mikrofon i kamerka internetowa wystarczą, żeby zdobywać serca milionów. WEBSHOWS: Sekrety wideo w Internecie to książka, która ukazuje kulisy pracy nad sieciowym wideo i pomaga zrozumieć zasady, które nim rządzą, a także służy jako poradnik dla początkujących twórców. W k...

W książce znajdziesz rady i opinie takich znanych osób polskiej sceny YouTube, jak: LekkoStronniczy, RockAlone2k, ROJO, CTSG czy Wonziu.
Jeśli codziennie spędzasz czas oglądając filmiki na YouTube, dzięki tej książce dowiesz się jak one powstają, a także zobaczysz, że i Ty możesz zostać twórcą sieciowego wideo!
Jeśli chcesz wykorzystać wideo w sieci przy kreacji wizerunku swojej firmy i pójść o krok dalej niż media społecznościowe, oto pierwsza na polskim rynku publikacja, która powie ci, jak zmienić setki wyświetleń w setki tysięcy - i dlaczego nie osiągniesz tego przez zakup lepszego sprzętu.

Czas standardowej telewizji dobiega końca - nadszedł czas wideo, który może tworzyć każdy.

źródło opisu: http://www.gram.pl/sklep/inne/ksiazka-krzysztof-go...(?)

Polecamy

Opinie czytelników
DzikiBen | 2013-01-24
Przeczytana: 10 stycznia 2013

Dobre, techniczne info, jeśli chcesz zabrać się za video w internecie. Jeśli nie - treści zawarte w książce uznasz za zbędne. WebShows K. Gonciarza zdecydowanie celuje w konkretny target.

Tomato2652 | 2014-04-16
Przeczytana: luty 2013

Książka dla osób chcących zobaczyć jak wygląda nagrywanie filmów w internecie od kuchni. Jedyne co można zarzucić to zróżnicowany język, jakby autor nie mógł zdecydować się na jeden styl pisania. Czasami jest bardzo profesjonalnie, a czasami kolokwializm na kolokwializmie.

Michał | 2014-05-04
Przeczytana: 05 września 2013

Jedyny i najlepszy poradnik dla osób, które zaczynają swoją przygodę z kręceniem wideo w internecie. Bardzo dobrze spełnia swoją rolę w pokazaniu drogi i przedstawieniu zestawu odpowiednich zasad, reguł i narzędzi.

Magda | 2014-06-21

Kalendarium literackie
  • James Baldwin
    90. rocznica
    urodzin
    - Mówiąc, że jestem kobietą, mam na myśli to, że mogę wyjść za ciebie za mąż i żyć z tobą pięćdziesiąt lat, i przez cały czas mogę być dla ciebie obca, a ty nawet możesz tego nigdy nie widzieć. - A gdybym ja był obcy... wiedziałabyś o tym? - Dla kobiety - odparła - mężczyzna pozostanie chyba zawsze... pokaż więcej
  • Isabel Allende
    72. rocznica
    urodzin
    Szczęście polega na zdobywaniu tego, na co od dawna się czekało
  • Robert Holdstock
    66. rocznica
  • Stanisław Baliński
    116. rocznica
  • Jussi Adler-Olsen
    64. rocznica
    urodzin
    Bałagan nie był przecież tylko zjawiskiem zewnętrznym. Wewnątrz czuł się wyjątkowo dobrze zorganizowany.
  • Raymond Carver
    26. rocznica
    śmierci
    Chciałbym być taki jak wszyscy w naszej dzielnicy- być skromnym, normalnym, niewyróżniającym się niczym miernotą- wrócić na górę do sypialni, położyć się w łóżku i zasnąć.
    (Str 64).
  • William Seward Burroughs
    17. rocznica
    śmierci
    Życie to szkoła, w której każdy uczy się innej lekcji.
  • Leslie Esdaile Banks
    3. rocznica