Rozum i Godność Człowieka

Okładka książki Rozum i Godność Człowieka
Krzysztof GonciarzBartek Przybyszewski Wydawnictwo: KG Tofu Media biografia, autobiografia, pamiętnik
biografia, autobiografia, pamiętnik
KG Tofu Media
2019-12-13
2019-12-13
wywiad youtube

Okładka książki Róża, a co chcesz wiedzieć? Część druga Dorota Budzyń, Katarzyna Gandor, Krzysztof Gonciarz, Rafał Han, Piotr Konieczny, Artur Kurasiński, Aleksander Naganowski, Aleksandra Stanisławska, Piotr Stanisławski, Przemek Staroń, Martyna Sztaba, Piotr Łój
Ocena 6,9
Róża, a co chc... Dorota Budzyń, Kata...
Okładka książki Pismo. Magazyn opinii, nr 5 (17) / maj 2019 Milan Děžinsky, Jon Emont, Olga Gitkiewicz, Krzysztof Gonciarz, Karol Grygoruk, Jonáš Hájek, Paweł Jaroński, Zofia Król, Tomasz Kwaśniewski, Jakub Majmurek, Jitka N. Srbová, Oktawia Ogniew, Łukasz Orbitowski, Patrycja Pustkowiak, Rebecca Solnit, Michał Szczęch, Jacek Turczyk, Marcin Wicha, Mirosław Wlekły
Ocena 7,4
Pismo. Magazyn... Milan Děžinsky, Jon...

więcej Więcej

Momentami bardzo się dłuży, ogólnie przeciętniak, acz można coś z niej wynieść dla siebie.

Wywiad rzeka, ciekawe spojrzenia na świat.

Idealna na prezent dla trzynastolatki. Poza tym bardzo słaba.

Jeśli lubisz Gonciarza to spoko - przeczytaj, a jeśli nie to albo się czegoś dowiesz, albo nic

Wywiad rzeka o wszystkim i o niczym. Ciekawiło mnie spojrzenie Krzysztofa na pewne kwestie, jako uduchowionego człowieka sukcesu, ale nie wstrząsnął mną głębią swoich przemyśleń, ani nie sprawił, że do lektury kiedykolwiek wrócę - nie ma po co.
Jeśli potraktować książkę jako umilacz czasu, to spisuje się znakomicie. Wspaniała pozycja do kawki na tarasie. Nie liczyłbym...

Książka dla fanów Krzysztofa, myślę, że osoby nie znajdujące się w tej grupie nie zrozumieją treści. Jest tam wiele nawiązań, które znane są tylko obserwatorom Krzysztofa. Polecam ją właśnie tym osobom! Dzięki książce możemy wejść do głowy swojego ulubionego twórcy, który mimo daily vlogów jeszcze wiele nam o sobie nie powiedział!

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Takie 6,5. Część wypowiedzi jest interesująca, ale mam wrażenie, że mogłoby być to w formie podcastu. Dodatkowo irytowała spora liczba błędów... Mimo wszystko, książka warta uwagi. Pozwala na poszerzenie horyzontu, inspiruje, a wręcz zachęca do zmian w życiu.

Taki podcast, ale spisany na papier. Podoba mi się „wizja artystyczna/projekt graficzny” książki, ale treść nie jest szczególnie porywająca.

2094

Ciekawa rozmowa, która już z dniem wydania jest skazana na przedawnienie. Miło będzie wrócić do niej za kilka lat i zobaczyć jak się zmienił polski YouTube

• 2020
  • 2020