Twoje dziecko od 6 do 12 miesięcy

Seria: Seria Johnson's Baby
Wydawnictwo: Rea
Your baby from six to twelve months
poradniki

Opisuje krok po kroku drugie sześć miesięcy Twojego dziecka. Zachęca do opanowania nowych umiejętności, poprzez praktyczne rady dotyczące zabaw i gier. Zachęca do przeżywania radości ze wspólnej nauki przez zabawę. Pokazuje jak wzmacnia się nasza więź uczuciowa, a dziecko wyrasta na pewną siebie małą istotę. Poradnik dostarcza informacji na następujące tematy: ząbkowanie, karmienie, emocje,...

Poradnik dostarcza informacji na następujące tematy: ząbkowanie, karmienie, emocje, świadomość, więzi, nauka, zdrowie, możliwości, rodzina, trudności, bezpieczeństwo, zabawy i zabawki.

źródło opisu: http://www.rea-sj.pl/product/Twoje-dziecko-Od-6-do-12-miesiecy/?id=362

źródło okładki: http://www.rea-sj.pl/product/Twoje-dziecko-Od-6-do-12-miesiecy/?id=362