Lepiej niż w marzeniach

Wydawnictwo: Harlequin
The Doctor's Outback Baby
romans, pielęgniarka, lekarz, miłość
Lindsay

Clara i Timothy umówili się, że ich romans potrwa tylko trzy miesiące i że żadne z nich nie zaangażuje się uczuciowo. Zasady były proste - lecz Clara je złamała. Niska, ruda, zakompleksiona pielęgniarka z maleńkiego miasteczka w sercu Australii zakochała się po uszy. Tylko co ma zrobić, by przystojny i ambitny brytyjski lekarz, który przyjechał do interioru jedynie na praktykę, odwzajemnił jej miłość i został z nią na zawsze?

źródło opisu: Harlequin, 2005

źródło okładki: zdjecie autorskie