Życie po śmierci. Jak bez lęku przejść na drugą stronę

Tłumaczenie: Wanda Gajkowska
Wydawnictwo: Medium
6 (8 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Life After Death: The Burden of Proof
978-83-87025-76-2
życie, śmierć, życie po śmierci,

Deepak Chopra stara się odpowiedzieć na odwieczne pytanie człowieka: co dzieje się z nami po śmierci? I twierdzi - odwołując się do wielu dowodów, najnowszych odkryć naukowych oraz wielkich tradycji religijnych - że na końcu naszego życia wkraczamy w nowy etap tej samej duchowej podróży, w której jesteśmy obecnie. Jest to w istocie fascynująca podróż na wiele poziomów świadomości. Płynie stąd...

Płynie stąd najdonioślejsze przesłanie: rozumiejąc istotę tej podróży, możemy bez lęku przejść na drugą stronę, a to, kogo spotkamy w życiu po śmierci, i czego doświadczymy, będzie odzwierciedleniem naszych obecnych przekonań, oczekiwań i poziomu naszej świadomości. Tutaj i teraz kształtujemy to, co wydarzy się w życiu po śmierci.
Przybliżając życie po śmierci do chwili obecnej, Deepak Chopra otwiera przed nami ogromne nowe, twórcze perspektywy. A kiedy pojmiemy, że to wszystko jest jedną rzeczywistością, odrzucimy nasze irracjonalne lęki i spojrzymy na życie z nowym optymizmem i zyskamy niezwykłe poczucie własnej wewnętrznej mocy.

źródło opisu: Wyd. Medium, 2008

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Tomasz Sobolewski | 2012-11-02
Przeczytana: wrzesień 2012

moja opinia o książce: http://www.uncustomarybookreview.com/2012/09/zycie-po-smierci/

karolina2316 | 2018-05-19
Przeczytana: 18 maja 2018