Naturalne piękno. Ścieżka wewnętrznej przemiany

Okładka książki Naturalne piękno. Ścieżka wewnętrznej przemiany C.N., Deepak Chopra, Snyder Kimberly, M.D.
Okładka książki Naturalne piękno. Ścieżka wewnętrznej przemiany
C.N.Deepak Chopra Wydawnictwo: Editio hobby
hobby
Editio
2020-01-01
2020-01-01
9788328332096

Kobiety od lat porównują swój wygląd, umiejętności i osiągnięcia do innych kobiet. Starają się podążać za ideałem, ktory często jest dla nich nie osiągalny. Nie potrafią zaakceptować sowich cech i starają się za wszelką cenę dopasować do innych. Dzięki książce możemy poznać sześć filarów naturalnego piękna, poznać sposoby na zmianę naszej diety, zapoznać się metodami pielęgnacji naszej skóry przez cały rok. Autor zwraca uwagę jak ważne jest odnalezienie i zrozumienie naszego wewnętrznego piękna oraz zaprzestanie ciągłego porównywania nie do innych i podążania za nie realnymi ideałami.

#415 - Naturalne piękno. Ścieżka wewnętrznej przemiany - Deepak Chopra, Kimberly Snyder - Wydawnictwo Editio

#168/52/2020

Książka ma 336 stron. Autorzy dzielą ją na 6 filarów - Pielęgnacja wewnętrzna, Pielęgnacja zewnętrzna, Doskonały sen dla zdrowia i urody, Pierwotne piękno, Piękny ruch i Piękno duchowe.

Mimo dużej ilości wiedzy, dobrze się ją czyta, ze względu na uporządkowanie, wyróżnienia i usystematyzowanie treści.

Ciekawy jest także Dodatek , a w nim Naturalne przepisy.

Już pierwsza strona książki jest zaskakująca, dzięki wyjątkowej dedykacji:
"Tę książkę dedykuję Tobie,
która czytasz ją w tej chwili.
Abyś w pełni zaakceptowała i zrozumiała
unikalne naturalne piękno,
które jest w Tobie już teraz."

Dziękuję za książkę Wydawnictwo Editio

#168/52/2020

Mimo dużej ilości wiedzy, dobrze się ją czyta, ze względu na...

• Zdrowie
  • Z polecenia do kupienia ...
  • 0 Posiadam
  • Posiadam, Wydawnictwo Editio