Witaminy w walce z rakiem

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
poradniki

Praktyczne i pożyteczne antidotum na zalew niesprawdzonych informacji o działaniu witamin. Rzetelne, skierowane do szerokiego kręgu czytelników opracowanie doktora Prasada zasługuje na najwyższą pochwałę. Doktor Frank L. Meyskens Jr., dyrektor Chao Family Comprehensive Cancer Center przy University of California w Irvine Zawarte w niektórych produktach żywnościowych i preparatach mikroskładniki mają szansę odegrać przełomową rolę w walce z rakiem.

sowka | 2015-02-11
Na półkach