Dzieje Grzecznego Chłopczyka

Wydawnictwo: FSNZ
7 (6 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
klasyka

Twain Mark, właściwie Samuel Langhorne Clemens (1835-1910), pisarz amerykański. Samouk, wędrowny drukarz, pilot na Missisipi, poszukiwacz złota w Nevadzie, wreszcie dziennikarz. Odbył wiele podróży po Ameryce i kilkakrotnie odwiedził Europę, wyśmiewając dumę i wyrafinowanie kulturalne mieszkańców Starego Świata. Popularność jako pisarz zyskał z chwilą opublikowania humoreski O sławnej skaczącej żabie z Calaveras (1865).

źródło opisu: http://woblink.com/e-book,dzieje-grzecznego-chlopczyka-mark-twain,4175

źródło okładki: http://woblink.com/e-book,dzieje-grzecznego-chlopczyka-mark-twain,4175

Wabi | 2016-02-27
Przeczytana: 2015 rok

Jacob chce postępować dobrze aby pójść do Nieba, ale wszystko układa się mu inaczej.

Ilox | 2018-02-23
Sigurd | 2016-12-31