Z kuchennej półeczki. Potrawy z grilla

Tłumaczenie: Katarzyna Molas
Seria: Z kuchennej półeczki
Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
Barbecue
przepisy, kulinaria, grill, barbecue
JASKIERKA57

Bogaty zbiór przepisów na potrawy z grilla. Książka zawiera 120 przepisów na smakowite potrawy z grilla i na sałatki. Tematem poszczególnych rozdziałów są ryby i owoce morza, drób, mięsa, warzywa, sałatki i desery.Czytelnik zetknie się tu zarówno z nowymi potrawami, jak i z tradycyjnymi, ulubionymi daniami domowymi. W sumie tworzą one bogata kolekcję naprawdę pysznych potraw. Wszystkie przepisy oparte są na świeżych składnikach, a szczególny nacisk położony został zarówno na walory smakowe, jak i na stronę wizualną dań. Książka zawiera też mnóstwo przydatnych informacji na temat najlepszych sposobów grillowania.

źródło opisu: Olesiejuk, 2010

źródło okładki: http://www.olesiejuk.pl/