Sztuka przekonywania

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
poradniki

Zachowania człowieka można rozszyfrować, a głęboko zakorzeniony system nawyków wykorzystać do umotywowania konkretnych decyzji i zapobieżenia konfliktom. Rozszyfrowanie kodu percepcji daje dostęp do świata pojęć drugiego człowieka oraz pozwala wpływać na jego sposób postrzegania. Jeśli nauczysz się stosować metodę komunikacji percepcyjnej, to niezależnie od tego, kim jesteś, zaczniesz odnosić niespodziewane sukcesy i zyskasz prawdziwą sympatię otoczenia.

Kuba Lemański | 2013-04-24
Arucreido | 2011-07-17