Okładka książki Najpierw wytresuj kurczaka

Media Rodzina
poradniki
typ
papier
7,84 (19 ocen i 4 opinie)

Opis książki

Nowe metody pozytywnego wzmacniania pożądanych zachowań, dzięki którym poradzisz sobie z kurczakiem, delfinem, psem, koniem, kotem, współmałżonkiem, a nawet z samym sobą.

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Opinie czytelników
marti91 | 2013-03-10

Książka nie tylko dla osób szkolących zwierzęta. Pomaga zrozumieć elementarne zasady treningu, działanie wzmocnień i wygaszeń, oraz pokazuje różnorodne spojrzenia na przedstawione sytuacje. Duzo naukowej wiedzy i konkretnych przykładów.

MLB | 2014-02-28
Przeczytana: 2012 rok

W pełni zgadzam się z poprzednią opinią. Książka wartościowa nie tylko dla psiarzy - to już jest w tytule:)
Przyda się w rodzinie, w klasie, w pracy, w relacjach..
Polecam!

wczuba | 2013-06-30
Przeczytana: 10 maja 2013

Rewelacyjna książka. Podstawa dla wszystkich posiadaczy psów, którzy chcą z nimi pracować w oparciu o metody pozytywne.

Bartek | 2014-10-25
Przeczytana: 25 października 2014

Świetna książka na początki obcowania z teorią pozytywnego wzmocnienia. Ciekawe anegdoty

Lillianna | 2014-10-29

Kalendarium literackie
  • Ena Lucia Portela
    42. rocznica
    urodzin
    Ćwiczyła na przyszłość, żeby jak najlepiej wykonywać zawód, który wybrała. - Aktorka? - zapytała Yadelis. - Tajna agentka? - zapytałam ja. Nie, nic z tych rzeczy. Aktorki i tajne agentki odtwarzają scenariusze napisane przez innych. Ona chciała tworzyć swoje własne scenariusze, snuć swoje własne kła... pokaż więcej
  • Eleanor Hodgeman Porter
    146. rocznica
    urodzin
    Widzisz, chciałam mieć lalkę i tatuś o nią poprosił, ale kiedy nadesłano zebrane dary, nie było w nich ani jednej lalki, tylko małe, drewniane inwalidzkie kule. I wtedy to się zaczęło.[...] Należy we wszystkim zawsze dojrzeć jakąś dobrą stronę i cieszyć się z niej, obojętnie jaką. I graliśmy w to od... pokaż więcej
  • Tomasz Lew Leśniak
    37. rocznica
  • Brandon Sanderson
    39. rocznica
    urodzin
    Życie ponad śmiercią. Siła ponad słabością. Podróż ponad celem.
  • Jean-Louis Fournier
    76. rocznica
    urodzin
    Nie ma nic trudniejszego, jak zrobić coś, co jest niepodobne do niczego.
  • Paolo Giordano
    32. rocznica
    urodzin
    Już się nauczył, że wyborów dokonuje się w kilka sekund, a ich skutków doświadcza się przez resztę życia.
  • Richard Hammond
    45. rocznica
  • Jean Genet
    104. rocznica
    urodzin
    Ciotki to wielkie immoralistki.
  • Emily Jane Brontë
    166. rocznica
  • Virginia Cleo Andrews
    28. rocznica
    śmierci
    Miłość nie zawsze przychodzi, kiedy się tego chce. Czasami się po prostu przydarza mimo naszej woli".
  • Frans Gunnar Bengtsson
    60. rocznica
    śmierci
    Dać mężczyźnie miecz, to jak dać kobiecie zwierciadło. Nie mają już wtedy oczu dla niczego innego.
  • Ned Vizzini
    1. rocznica
    śmierci
    - Jeśli teraz wyjdziecie, Gilliam pozwoli wam dołączyć do załogi, ahoj! Przeżyjecie wspaniałe morskie przygody!
    - Przygody? - krzyknął Brendan. - Przestrzeliłeś mi ucho, koleś!
    - Wybacz - powiedział Gilliam. - Jeśli to jakieś pocieszenie, w zeszłym roku straciłem pośladek!

Znajdź nas na Facebooku