Najpierw wytresuj kurczaka

Wydawnictwo: Media Rodzina
poradniki

Nowe metody pozytywnego wzmacniania pożądanych zachowań, dzięki którym poradzisz sobie z kurczakiem, delfinem, psem, koniem, kotem, współmałżonkiem, a nawet z samym sobą.

Kasia | 2015-02-26

Czasami otoczenie zmusza do sięgnięcia po drastyczne środki, wiec sięgam, czytam i stosuję. Autorka w przystępny sposób przedstawia jak stosować wzmocnienia, podsuwa gotowe rozwiązania, a to sprawia, że książka jest narzędziem do pracy w różnych sytuacjach.

marti91 | 2013-03-10

Książka nie tylko dla osób szkolących zwierzęta. Pomaga zrozumieć elementarne zasady treningu, działanie wzmocnień i wygaszeń, oraz pokazuje różnorodne spojrzenia na przedstawione sytuacje. Duzo naukowej wiedzy i konkretnych przykładów.

MLB | 2014-02-28
Przeczytana: 2012 rok

W pełni zgadzam się z poprzednią opinią. Książka wartościowa nie tylko dla psiarzy - to już jest w tytule:)
Przyda się w rodzinie, w klasie, w pracy, w relacjach..
Polecam!

wczuba | 2013-06-30
Przeczytana: 10 maja 2013

Rewelacyjna książka. Podstawa dla wszystkich posiadaczy psów, którzy chcą z nimi pracować w oparciu o metody pozytywne.

Bartek | 2014-10-25
Przeczytana: 25 października 2014

Świetna książka na początki obcowania z teorią pozytywnego wzmocnienia. Ciekawe anegdoty

10 na 10
Trzeba po prostu przeczytać :) Inspirująca, mądra książka :)

Piotruszka | 2015-09-04

Wystarczy kilka rozdziałów, potem robi się już tylko powtórzenia.

magdat | 2016-11-14
Przeczytana: 21 listopada 2016