Szczęśliwy pies

Wydawnictwo: Galaktyka
pies, psy
flora i fauna

Wyczerpujący, rzeczowy i fachowy poradnik omawiający wszystkie zagadnienia związane z posiadaniem psa. Od opieki codziennej, przez tresurę i zasady pokojowego współżycia po pielęgnację wymagającą fachowej pomocy weterynarza.

Energia | 2015-06-16
Na półkach: 2015, Przeczytane, Poradnik
Przeczytana: 2015 rok

W ścisłym skrócie zostało przedstawione sprawy związane z rasami psów, wychowanie od szczeniaka, sposób karmienia itp. Nawet nie ma 100 stron, ale daje bardzo duże podstawy tego, jak patrzeć na psa i jak się z nim obchodzić. Potem wiadomo, że nie tylko na tej książce trzeba się opierać, ale trzeba po prostu się zainteresować ze wszystkim tym, co ma do czynienia z psem.

Nie przeczytałam całej książki, ponieważ mnie zainteresowało dział o przedstawieniu grup rasów psów i wychowanie, dlatego że nie mam psa, a zależało mi wiedzieć właśnie te rzeczy, całą resztę to tak na rzucenie oka było, ale spokojnie mogę powiedzieć że wszystko zostało napisane w sposób bardzo rzeczowy, bardzo jasny i łatwo się zapamiętuje.

Od siebie powiem jedno, że zanim wybierze się przyszłego nowego członka rodziny, to trzeba się dobrze poinformować o historii danej rasy i jak je wychować. Wiele lat temu chciałam mieć psa (wtedy dostałam rybki), ale naczytałam się o rasach psów i słuchałam, nadal słucham, o...

kaja | 2014-03-26
Przeczytana: 25 marca 2014

Ponieważ w mojej bibliotece jedynie ta pozycja pani Sumińskiej była dostępna:), wzięłam jako próbkę aby sprawdzić jak pisze ta autorka. No i cóż, teraz już muszę przeczytać całą resztę:)

krwawa_jadka | 2015-09-13

Poradnik dla początkujących.

Porady skierowane raczej dla planujących rozpoczęcie przygody z czworonogami oraz dla tych, co są na jej początku. Zawarte w nim porady i informacje to podstawowa wiedza, jaką powinien każdy właściciel znać. Dla bardziej zaawansowanych, może wydać się mało zaskakująca.

Mój egzemplarz jest gotowy służyć radami kolejnemu miłośnikowi czterech łap:
Sprzedaje razem z inną powieścią "Dobry Pies" właśnie tutaj:

Pozdrawiam
Krwawa_Jadka

modraszka88 | 2012-09-20

W jednej książeczce zawarte są wszystkie podstawowe informacje o psie, jego zdrowiu, zachowaniu i potrzebach.

jud123 | 2013-07-27

Książka warta przeczytania dla każdej osoby przygotowującej się do przyjęcia czworonoga do domu.

aenigmate | 2016-10-05
Przeczytana: 14 października 2016