Wycliffe i Beale'owie

Tłumaczenie: Krzysztof Jabłonowski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Wycliffe". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Czytelnik
Wycliffe and the Beales
83-07-02410-2
Wycliffe, Kornwalia, kryminał
takisobiejac

W spokojnej kornwalijskiej wiosce popełniono morderstwo na miejscowym nieszkodliwym obiboku. Parę dni później z ręki zbrodniarza ginie emerytowana akuszerka... Całą społeczność - nie wyłączając rodziny tutejszych bogaczy, Beale'ów - ogarnia śmiertelne przerażenie. Do akcji wkracza policja. Czy nadinspektorowi Wycliff'owi uda się rozwiązać tę zagadkę? Czy zdoła powstrzymać następny śmiertelny cios? Nadinspektor Wycliffe, Korwalijczyk z krwi i kości, nieraz już stawał oko w oko z groźnym i przebiegłym przeciwnikiem.

źródło opisu: Wydawnictwo Czytelnik, 1996

źródło okładki: ze zbiorów użytkownika takisobiejac

Sasha | 2017-07-24
Lubczyk | 2015-05-27