Sztuka pokoju. eBook

Wydawnictwo: Onepress
poradniki

Inspirujące nauki z mów i pism wojownika pokoju Sztuka wojny kontra sztuka pokoju Mądre wyciszanie agresji Dyscyplina ciała i ducha Czym jest życie? To fascynująca, ale pełna wyzwań i niespodziewanych zakrętów ścieżka, na której trudno nie zbłądzić. Każdego dnia zmagamy się z własnymi wyborami i niespodziankami, które przyszykował dla nas los. Szukamy złotego środka, który pozwoli nam na pogodzenie ciała i umysłu, ofiarowując wyciszenie, równowagę i siłę, dzięki którym staniemy się wojownikami pokoju. Jeśli nie chcesz ścigać gnającego donikąd świata, a Twoim marzeniem jest zwolnienie tempa, wsłuchanie się w siebie i innych ludzi, poznaj inspirujące nauki japońskiego O&’,Sensei. Podążaj ścieżką najwłaściwszą dla siebie Morihei Ueshiba był nie tylko twórcą japońskiej sztuki walki Aikido. Ofiarował on swym uczniom coś może nawet cenniejszego -Sztukę pokoju. To wyzwalająca i twórcza metoda dyscyplinowania ciała i umysłu. Z jej pomocą nabierzesz biegłości w sztuce radzenia sobie z agresją oraz odnajdziesz drogę sprzyjającą rozwojowi nieustraszoności, mądrości i przyjaźni. Kontakty zawodowe, osiąganie zamierzonych celów, transakcje i interesy, interakcje z osobami nam bliskimi oraz zupełnie obcymi nabiorą nowego, pełnego i harmonijnego wymiaru. Wsłuchaj się w słowa apostoła pokoju Żyj odważnie i twórczo. Poczuj w sobie energię wprawiającą w ruch wszechświat. Poznaj niezwykłą &„,poezję Drogi&”,. Lubię ludzi uduchowionych. Jeżeli chcecie się poświęcić pomaganiu innym, ulepszaniu świata, możecie zostać moimi uczniami. Jednak nie wolno Wam praktykować tej ścieżki bez przekonania -albo realizujecie ją w pełni, albo w ogóle. Morihei Ueshiba

litpawel | 2015-07-28
MonTi89 | 2014-12-13