Sięgaj aż do gwiazd

Seria: Harlequin Romance
Wydawnictwo: Harlequin
Have honeymoon, need husband
Avadoro

Luke przestał marzyć ,bo przestał ufać ludziom.Nie oczekiwał już od losu niczego dobrego.Jego miłość trzykrotnie była odrzucona.Wzniósł więc wokół siebie obronne mury,by nikt więcej nie mógł go zranić.Kiedy poznał Josie,piękną i dobrą dziewczynę,mury zaczęły pękać,a on uciekł ze strachu przed kolejnym zawodem miłosnym. Czy zdecyduje się nadal tkwić w tej swojej warownej twierdzy,czy też wyjdzie na zewnątrz i zbuduje nowe życie u boku kobiety,która go kocha?

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 1998

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 1998