Ojcze nasz. Życie największego Polaka. 18 V 1920 - 2 IV 2005

Wydawnictwo: Fakt
Jan Paweł II, religia
anowi-chan

Książka przedstawiająca historię Jana Pawła II. Okazały album ze zdjęciami i opisami prezentowanych wydarzeń.

źródło opisu: Opis autorski

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

JaneS | 2014-10-26
Przeczytana: 26 października 2014

„Ludzka historia jest ustawicznym ruchem. Czasy się zmieniają, przychodzą kolejne pokolenia, rozwija się wiedza. Lecz pośród zmiennych wydarzeń trwa Chrystusowa prawda”- Jan Paweł II

Oto wielki człowiek- poeta, aktor, ksiądz, biskup, kardynał, papież, mąż stanu, opiekun ludzkości. Był niestrudzonym pielgrzymem. Podczas swoich podróży pokonał drogę równą trzykrotnej odległości między Ziemią, a Księżycem. Wygłosił ponad 2300 przemówień i kazań. Wzbudzał radość milionów ludzi. Potrafił kochać i inni go kochali. Nazywali Karolem, Lolkiem i Janem od Boga. Nasz Ojciec Święty. Nasz papież Polak.

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”- Jan Paweł II

Album o naszym papieżu jest naprawdę bardzo dobry. Przedstawia najważniejsze wydarzenia z życia największego Polaka od narodzin aż do śmierci. W środku znajduje się wiele wspaniałych zdjęć, co powoduje, że możemy poczuć na nowo te emocje, które...

Przepiękne kalendarium dotyczące życia i działalności Jana Pawła II od jego narodzin do śmierci. Podzielony chronologicznie tekst opatrzony jest powszechnie znanymi zdjęciami wraz z komentarzami.

Gwiazdopatrznia | 2016-07-02
Na półkach: Przeczytane, Posiadam :)

Warto zagłębić się w historię Wielkiego Papieża Polaka.

Ewa | 2017-08-08
Sylwia | 2016-11-09