Wersja oficjalna

Wydawnictwo: Warszawska Firma Wydawnicza
7 (9 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
978-83-78-05-197-8

Wersja Oficjalna jest debiutem prozatorskim Jarka Tomszaka. Większość jego opowiadań jest mieszanką sci-fi i wymyślonej nierzeczywistości, niemniej jednak inspiracją jest obserwacja życia i świata współczesnego z domieszką osobistych przemyśleń. Jest to zbiór jedenastu opowiadań wybranych z wielu, które napisał przez te lata.

źródło opisu: Warszawska Firma Wydawnicza

źródło okładki: Warszawska Firma Wydawnicza

Czytelnik_Anonimowy | 2014-02-22

Nie ocenię tego zbioru ponieważ go nie przeczytałem. A nie przeczytałem dlatego, że PDF jakiego jestem posiadaczem jest nieprzystosowany do czytania na 6-calowym czytniku. Czcionka jest za mała a format za duży.

Wioleta Sadowska | 2012-09-04
Przeczytana: 04 września 2012

„A jedyną wykładnią prawdziwej rzeczywistości była wersja oficjalna”

Obawiałam się, że znowu nie znajdę żadnej wzmianki na temat debiutującego autora, a tutaj miła niespodzianka. Jarek Tomszak to nasz rodak, który od ponad trzydziestu lat zamieszkuje Stany Zjednoczone. Jest absolwentem reżyserii na Columbia College w Chicago, w pracy zawodowej zajmuje się jednak programowaniem multimedialnym systemów e-Learning. Autor prozy, ale również poeta, tworzy wiersze i opowiadania od blisko trzydziestu lat. Na swoim koncie posiada już dwa wydane tomiki poezji. W internecie możecie znaleźć stronę autora pod adresem: www.jarektomszak.com

Debiut prozatorski Tomszaka to zbiór jedenastu opowiadań z pogranicza science-fiction i groteski. Zbiór ten otwiera tytułowe opowiadanie „Wersja oficjalna”, które przedstawia wykreowaną przez autora wizję przyszłości naszego świata. Ludzie zamieszkujący naszą planetę żyją w tzw. virach czyli wirtualnych rzeczywistościach. Te tysiące sztucznie wykreowanych...