The Journey - Podróż. Niezwykły przewodnik ku uzdrowieniu twojego życia i osiągnięciu pełnej wolności

Wydawnictwo: Wena
7 (7 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
The Journey: A Practical Guide to Healing Your Life and Setting Yourself Free
978-83-9249-17-7-4
zdrowie, życie, Brandon Bays, poradnik
poradniki
Melody

W 1992 roku u Brandon Bays zdiagnozowano guza wielkości piłki futbolowej, a ona sama natychmiast wyruszyła w ostatecznie uzdrawiającą i wyzwalającą podróż w poszukiwaniu duszy. Zaledwie sześć i pół tygodnia później uznano, że stan jej zdrowia jest idealny. Pozbyła się guza bez leków i operacji. Oryginalny proces całkowitego samouzdrawiania, którego pionierką jest Brandon Bays, pozwolił...

Oryginalny proces całkowitego samouzdrawiania, którego pionierką jest Brandon Bays, pozwolił pozwolił tysiącom ludzi uwolnić się od ciągnących się za nimi przez całe lata blokad fizycznych i emocjonalnych. W tej unikalnej książce autorka dzieli się swoimi technikami głębokiej transformacji.

PODRÓŻ wiedzie nas prosto do przyczyny leżącej u źródła każdego długotrwałego problemu, a następnie dostarcza nam narzędzi potrzebnych, by całkowicie i ostatecznie go rozwiązać. Ten potężny proces daje niesamowicie głębokie i trwałe rezultaty. Chroniczny ból po prostu mija. Lęk, depresja i blokady seksualne znikają bez śladu. Problemy z poczuciem własnej wartości, żalem i złością rozwiązują się, uzależnienia znikają, a schorzenia zostają wyleczone. PODRÓŻ, za pomocą praktycznego i zrozumiałego słownictwa oraz łatwych do wykorzystania technik, pozwoli Ci:

* oczyścić się z istniejących przez długie lata emocjonalnych i fizycznych blokad
* dostać się do twego wewnętrznego geniuszu
* przeżywać życie będące ekspresją twojego najwyższego potencjału
* doświadczyć w sobie bezgranicznej radości
* stać się naprawdę wolnym

źródło opisu: Wyd. Wena, 2009

źródło okładki: http://www.wenastudio.pl/upload/articles/27/journey_s.jpg

Ramon | 2014-10-16
Przeczytana: 16 września 2014

Mocarna książka. Lekcja dla magów pozytywnego myślenia, cud diet itp. przekonanych, że oni są chronieni przez to, czego się trzymają. Autorka też taka była, nawet sama pomagała ludziom wracać do zdrowia. A mimo to okazało się, że ma nowotwór wielkości piłki.

Również lekcja dla zakutych racjonalistycznych umysłów oraz nobliwych szarlatanów spod znaku oficjalnej medycyny. Autorka bez ich interwencji wyleczyła się w parę tygodni. Zresztą nie tylko siebie, w książce jest opisanych parę cennych przypadków (morał z nich taki: lekarz mówi, że nie przeżyjesz? Zmień lekarza.).

Dożyję czasów, kiedy nagłówki o takich historiach będą "atakować" nas z pierwszych stron gazet?

isis | 2016-03-20
| 2015-03-30