Tylko Dla Kobiet. Przewodnik Osiągania Spełnienia I Pewności Siebie

Wydawnictwo: Sensus
poradniki

zostań swoją najlepszą przyjaciółką Buduj pewność siebie i odrzuć samokrytykę Odzyskaj cechy, o których sama zapomniałaś Przełącz umysł na myślenie pozytywne Nigdy więcej nie pozwól się ranić zacznij od poznania siebie (rada wyroczni w Delfach) Żyj i pozwól żyć... samej sobie!! znać siebie. Mieć świadomość własnych mocnych i słabych stron. Umieć uwolnić swoje kobiece, męskie i boskie cechy. Czy na jakimś etapie nauki pokazano Ci, jak być szczęśliwą z samą sobąa Czy choć raz robi

maitiri | 2012-06-05
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2012