Niebo nad Teksasem

Wydawnictwo: Harlequin
Temporary Texan
spadek, farma, miłość, kariera
Avadoro

Claire, dziewczyna z Nowego Jorku, projektantka mody, nie wyobrażała sobie życia na wsi. Marzyła o studiowaniu w paryskiej akademii, gdzie wysłała swoje projekty na konkurs i za rok spodziewała się otrzymać stypendium. A tymczasem los całkowicie pokrzyżował jej plany. Odziedziczyła w spadku farmę w Teksasie i poznała tam wspaniałego mężczyznę, Setha, któremu nie umiała odmówić pomocy przy hodowli strusi, i to tylko dlatego, że po prostu go pokochała. Musiała podjąć trudną decyzję - Paryż czy Seth?

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 1999

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 1999