Przywołanie smoków

Cykl: Kroniki Zaczarowanego Lasu (tom 3)
Monika

Praca księżniczki nigdy się nie kończy ? nawet gdy staje się królową!Księżniczka Cimorena jest teraz królową Cimoreną... i musi się zmierzyć z pierwszym królewskim kryzysem ? Zaczarowanemu Lasowi grozi całkowita zagłada!Powrócili magowie ? i stali się bardzo przebiegli (tak jakby). Obmyślili sposób, jak przejąć las raz na zawsze... a to, co zaplanowali, nie wygląda ładnie.Z pomocą Króla Smoków, Kazul, czarownicy Morweny, czarodzieja Telemaina, dwóch kotów i niebieskiego latającego osła-królika o imieniu ? ni mniej, ni więcej ? Zabójca, Cimorena ma szanse powstrzymać wrogów.A niektórzy ludzie uważają, że bycie królową jest łatwe.

źródło opisu: www.granice.pl

źródło okładki: www.granice.pl

Agnieszka | 2014-07-14
Przeczytana: 13 lipca 2014

Polecam wszystkim, którzy chcą poznać niebieskiego osła, który ma skrzydła, lata i w sumie, to jest królikiem o zaskakującym imieniu "Zabójca". Ta powieści opowiada nam o dalszej walce Króla Zaczarowanego Lasu, jego żony i Króla Smoków - Kazul z magami. Kto tym razem zwycięży? Czy uda się uratować Zaczarowany las?

Marry | 2015-04-28

Trzecia część równie genialna jak poprzednie. Polecam

Cimorena | 2016-07-06

Najlepsza książka na świecie.

Marta Marczak | 2018-03-29
Przeczytana: 31 marca 2018