Rozmowy ze Smokami.

Cykl: Kroniki Zaczarowanego Lasu (tom 4)
Wydawnictwo: ISA

zawsze bądź grzeczny dla smoków! Oto, czego Daystar nauczył się od swojej matki... i jest to bardzo mądra lekcja, która może mu niezwykle pomóc, gdy jego rodzicielka wręcza mu magiczny miecz i każe zabierać się z domu, zwłaszcza że jego dom stoi na obrzeżach zaczarowanego Lasu, a matką jest królowa Cimorena. Największa sztuka polega jednak na tym, by się zorientować, co ma robić z magicznym mieczem. Dokąd ma pójśća I dlaczego, jak się wydaje, wszyscy, których spotyka po drodze, wiedzą, kim jesta

Erza | 2016-04-07
Przeczytana: 28 marca 2016

Biednego Daystara wysyłają to tu... to tam... nic nie mówiąc! Nie dość, że z domu do lasu posłali, to jeszcze z magicznym mieczem się użerać musi i magami za dychę. Dodaj smoka co się nie zdecydował czy jest smokiem czy smoczycą oraz ognioczarownicę i Nococzarownicę, a się nie rozczarujesz akcją.

Jedyne co mnie zdziwiło to "uwięzienie" Mendanbara, gdyż z poprzedniego tomu inaczej je sobie wyobrażałam. Książka bardzo mi się podobała. Warta swoich 31pln za paczkę od ISA :) i godna polecenia, świetne zakończenie serii.

Mary | 2015-04-28

Ostatnia już część, ale tak samo wzruszająca i emocjonalna jak poprzednie. Polecam.

Cimorena | 2016-07-06
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane