Alchemia uwodzenia, czyli jak hipnotycznie kontrolować umysły, uczucia i zachowania seksualne kobiet

Wydawnictwo: Helion
poradniki

Alchemia uwodzenia… to książka, która nigdy nie powinna się ukazać, ponieważ jest skandaliczna i absolutnie niepoprawna politycznie. Jej pierwsze wydanie wywołało prawdziwą seksualną rewolucję. Stała się zaczynem czegoś niesamowitego — tysięcy udanych podrywów, setek namiętnych aktów seksualnych i milionów gorących flirtów.Nowe wydanie tego klucza do damskiego umysłu powstało po to, abyś przestał uwodzić kobiety. Czas już skończyć z całym tym cyrkiem. Od dzisiaj skup się wyłącznie na szczególnych superlaskach — dziewczynach, których zawsze pożądałeś, a nigdy nie miałeś odwagi, aby chociaż rozpocząć z nimi rozmowę. Wreszcie przestaną być one dla Ciebie tajemniczymi istotami, o których możesz tylko śnić po nocach. Teraz staną się otwartą księgą, a droga nie tylko do ich sypialni stanie przed Tobą otworem. Cudowny język, czyli jak poprzez kobiece ucho dostać się głębiej: *zrozum, w jaki sposób sam pozbawiasz się seksu z pięknymi dziewczynami.*Poznaj proste i praktyczne techniki wpływania na to, jak kobiety Cię postrzegają.*Naucz się odczytywać niewerbalne sygnały, nieświadomie wysyłane przez kobiety, gdy są podniecone.*Opanuj techniki NLS i konwersacyjnej hipnozy, aby zasiewać w damskich umysłach seksualne myśli i fantazje na swój temat.*Wywołuj fizyczne odczucia napięcia seksualnego w ich ciałach i sprawiaj, aby dawały sobie przyzwolenie na seks z Tobą. Nowa książka autorów, którzy uruchomili w Polsce lawinę kursów uwodzenia i oburzyli psychologów, ujawniając swoje i ich sekrety na stronie www.nls.pl! Trzech ekspertów połączyło przed laty swoją wiedzę i doświadczenie z psychologii, medycyny i marketingu, aby dać mężczyznom więcej wolności, kontroli i wyboru w seksie! Teraz odsłaniają najnowsze sekrety hipnotycznego uwodzenia!Wydanie drugie — nareszcie nieocenzurowane, w którym specjaliści od tajnej manipulacji ujawniają swoje sekrety hipnotycznego uwodzenia!

źródło opisu: Wydawnictwo Helion, 2009

źródło okładki: http://helion.pl/

Maja | 2010-09-05
Przeczytana: 2009 rok

Gniot jakich mało.
Tylko mężczyźnie całkowicie pozbawionemu wyobraźni i choćby odrobiny zdrowego rozsądku, można wmówić, że zdobędzie każdą kobietę w każdym momencie swojego życia. Do tego każdą rozpali do czerwoności...taaaaa.
Jeśli za sukces można uznać sytuację, w której kobieta daje fecetowi nr telefonu...tylko po to, aby go jak najszybciej spławić, no to OK. Chciał facet karteczkę z numerem, to ma, a że numer zmyślony, to już zupełnie inna para kaloszy. Ważne, że panu skoczyło ego;-)I do tej pory nieśmiały pan odważył się otworzyć usta do kogoś obcego.

Szkoda i pieniędzy, i czasu na tę lekturę. No, chyba że dla śmiechu ;-)

virginia75 | 2015-12-09
Na półkach: 2015, Przeczytane, E - book
Przeczytana: 09 grudnia 2015

Stek bzdur i domysłów na temat relacji damsko męskich plus kilka rad które wydaja się oczywiste, jak to, ze kiedy się przed kimś płaszczymy to nie zostanie to docenione.
W kilku miejscach porady zahaczają o coś, co spokojnie można poczytać za manipulacje a zostaje to tutaj przedstawione jako magiczny, tajemniczy sposób na uwodzenie.
Co mnie najbardziej uderza w tego typu poradnikach to to, ze szuka się na sile różnic miedzy kobietami a mężczyznami jakby ktoś zapomniał, ze wszyscy jesteśmy tylko ludzmi z tymi samymi lekami, potrzebami i instynktami.

Damian Ołtarzewski | 2014-06-19

Przeczytałem tę książkę w wieku 16-17 lat. Dość zabawna pozycja, zawiera 1/3 głupot, 1/3 pseudonauki jak programowanie neurolingwistyczne (NLP) i 1/3 sensownych ale często banalnych i oczywistych porad.

ClockMan | 2013-10-22
Przeczytana: 2012 rok

Czyta sie jak bajkę, i tak też należy traktować

czytelnik2013 | 2016-10-28
mam_K | 2016-09-26