Droga pełniejszego mężczyzny. Duchowy przewodnik po świecie kobiet, pracy i pożądania

Tłumaczenie: Anna Jaśko, Łukasz Łata
Wydawnictwo: Łukasz Łata
Way of the superior man : a spiritual guide to mastering the challenges of women, work, and sexual desire
poradniki
Mateusz Styś

"Droga Pełniejszego Mężczyzny" to książka jednego z najbardziej rewolucyjnych myślicieli dzisiejszych czasów w dziedzinie ludzkiej seksualności. W tym poradniku David Deida otwiera przed mężczyzną drzwi do jego prawdziwej natury.

Mateusz Styś | 2010-10-17

Myślę, że każdy facet powinien przeczytać tę książkę. Dla dobra swojego i otaczających go kobiet ;)

Sebcwa | 2016-08-01

Namiętność to różnica pomiędzy kobiecością i męskością. Im większa różnica, tym większa namiętność.

Jarek | 2015-06-28
Przeczytana: 28 czerwca 2015

Niesamowita książka! Każdy facet powinien ją przeczytać. Zwłaszcza gdy jest w związku!

Sparthan | 2014-01-05

rewelacyjna książka. Polecam.

demo094 | 2015-08-11

Świetna książka. Sporo mowy o energii, ale spokojnie, książka jest pozbawiona opętanego czy chorego gadania. Czytało się ją dobrze i mogę ją szczerze polecić komuś kogo ciekawi tematyka relacji damsko-męskich. Jest kilka fragmentów do których na pewno wrócę. Jest krótka co jest na plus, więcej faktów i mniej zapychaczy. Na prezent na pewno się nada.

Naturalnie | 2016-07-28
_matowy | 2016-07-20