Haker umysłów

Okładka książki Haker umysłów
Andrzej Batko Wydawnictwo: Helion nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Helion
2010-11-04
2010-11-04
marketing perswazja NLP psychologia

więcej Więcej

książka może być. Nie dowiedziałam się nic ciekawego , a do tytułowego hakera umysłów trochę jeszcze brakuje. Miałam wielkie oczekiwania do książki - trochę się zawiodłam.
dziękuję
Z.

Uwaga! Ostrzegam przed tą książką...

taki tani chwyt, który autor sam stosuje kilka razy w książce. Choć książka to za duże słowo, bo pozycja przypomina broszurę/ulotkę, która ma spowodować zakup dwóch innych książek autora, albo pójść na jego szkolenie.

Miało być o hakowaniu myśli innych ludzi, jest o ofertach handlowych. Sam sprzedaję 17 lat i od razu widać, czy ktoś...

Lubię książki o tematyce mózgu, ludzkiego umysłu i psychologii. Jej tytuł zachęca do czytania, a autor już w samym wstępie wykorzystuje swoje techniki do tego, abyśmy jej tak szybko nie odłożyli. Choć jesteśmy świadomi, że trochę nami manipuluje, to podoba nam się to i czytamy, czytamy... Dla mnie plusem tej książki jest to, że mamy konkretne informacje oraz techniki podane...

do hakera daleko

Wiele ciekawych rad, które można faktycznie od razu wdrażać, zarówno w kontekście sprzedaży, jak i w życiu codziennym.

Haker umysłów to krótka, konkretna książka o manipulacji i wpływie.
Smaczny kąsek dla fanów zasad wpływu!!
Polecam to dzieło każdemu!!
Chcesz więcej trafionych recenzji? Od 01.02.2020 odwiedź mnie na moim blogu:
www.monte-christo.com.pl
Monte Christo

Choć książka nie jest odkrywcza to jestem zadowolony z lektury. Mam wrażenie, że w przypadku tego typu książek nawet myśli autora, z którymi się nie zgadzamy mogą wpłynąć pozytywnie na czytelnika, który w danym momencie może wzmocnić swoje zdanie. Hakerem umysłów nie zostałem po przeczytaniu książki, ale kilka myśli w głowie zostało, jak na przykład ta, by nie pytać kogoś...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Dla osób, które czytały Cialdiniego i podobne książki – nic nowego, można sobie odświeżyć.
Dla osób, które nie czytały Cialdiniego – może być niewystarczające żeby złapać o co chodzi.
Książka nie jest zła, ale trochę dla nikogo.
Chociaż zabieg z tytułem przyznaję, skuteczny. Żeby kupić. I może zajrzeć, a może nie.

Nic nowego. Raczej do niej nie wrócę. Czytałam lepsze książki w tej tematyce.

Książka odpowiednia dla osób związanych z handlem, po tytule spodziewałam się czegoś nieco innego. Mimo wszystko przez całą książkę autor się z nami bawi udowadniając opisywane techniki manipulacji, dla mnie na plus.

• Chcę w prezencie
  • 2019
  • Audiobook
  • Psychologia
  • 2018
  • 2012

Dodaj cytat z książki Haker umysłów